Her gece, her gün hatta her an düşündüğünüz biri, sizi ne kadar düşünüyordur?

Aylar geçmesine rağmen nasıl düşünüyor olabilir? Daha doğrusu düşünüyor mudur? Hele ki iki sene daha aynı ortamda olacağınız biri ise...

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Düşündüğüne adım gibi eminim ama düşündüğünü dile getirmemek işte bu da bana koyan

0|1
    0|0
    • Vaktinde çok dile getirdim ama sonu hiç iyi gelmedi hep hüsran hep hüsran... Kendimi çok rezil ettim ama bir adam edemedim hep ağlayan üzülen terkedilen çocuk görülen ben oldum şimdi ise sadece düşünüyorum hem de her an... Aslında onu haklı çıkarıyorum gene, adam olsam düşünmezdim bile...

• vazgeçebilirsin ama unutamazsın kardeşim dil yarası geçer ama kalp yarası kalıcı dilinde unutsan beyninde beyninden unutsan kalbinden kalbinde unutsan bile izi kalır her o anı hatırladıgında o iz aklına gelecek geçmişine götürecek seni ve anlayacaksın kahrolacaksın. ama bitmiş olacak anılarda anlamsız olacak!

Kızlar Ne Diyor 5

• 1|1
    0|0
  • Bilmem.

0|0
    0|0
  • Düsünüyodur evet..

1|0
    0|0
  • düşünülmüyor bizzat yaşadım

0|1
    1|0
  • oda düşünüyodur.bilimsel bir gerçek bu.

1|1
    1|0
    • hangi düşünülmeyen eksiledi?

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok kanka düşünmüyordur.Sende kendini ilgisizliğe alıştırsan iyi olur.

0|1
    0|0
  • karsılıklı telepati kuruluyor ama bu her düşündüğünde oda seni düşünüyormu onu bilemem.

0|0
    0|0
    • karşılıklı telepati derken ?

• yani kişi sevdiğine rabıta yaparsa(düşünürse) bu karşı tarafıda etkiliyor. ama iyi ama kötü. bu peygamberimizden beri belki daha eskiye dayanan birşey.

• benim iki senedir neredeyse aralıksız düşündüğüm biri vardı,malesef arasam sesimi bile çıkaramaz bırak düşünmeyi.

0|0
    0|0
  • svevn asla unutmaz onu bilirim ...eğer harbi sevmişse düşünür...

0|0
    0|0
  • bilmem..sormak lazım aslında.

0|0
    0|0
  • ahı var üzerinde rahat edemiyor aklın

0|0
    0|0
    • Benim onun üstünde ahım var kardeş onun değil..

Yükleniyor...