Karınızın,kocanızın şifrelerini bilmek istermisiniz?

Selam K.S üyeleri karınızın ya da kocanızın hotmail,face,alışveriş siteleri,pin kodu bankamatik kartı şifrelerini bilmeli ve bu sosyal ağlarına girermisiniz?Bu konudaki düşünceniz nedir?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Yok artık. DNA şifresini de bilmek ister miyiz acaba?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• kendisine tamamiyle güveniyorsam özel hayatına saygısızlık etmemek için bilmek istemezdim..

0|0
    0|0
  • Şifresini öğrenip sosyal ağlarını inceleyebileceğim bir sevdiceğim bile yok.

0|0
    0|0
  • Eğer o benim eşimse aramızda hiçbir gizli/saklımız olmamalı. Ben onun herşeyini bilmeliyim oda benim.

0|0
    0|0
  • Ben bilmek isterim.

0|0
    0|0
  • okadarda güvenmıyosam neden evleneyım kı.hiç bırını bılmek ıstemezdım.bence ınsan arkasını döndüğünde gözü kapalı güvenebıleceği ınsanı eş olarak seçmelı.

0|0
    0|0
  • bilmek isterdim.

0|0
    0|0
  • ben kredi kartı şifresini bilsem kafi

0|0
    0|0
  • Ev içinde şeffaf hayattan yanayım. Ama gizli saklı bisiyler olmayacagi ne malum bu devirde...

0|0
    0|0
  • hepsini bilmek isterdim:))

0|0
    0|0
  • Takılsın kafasına göre.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kimse martaval okumasın bilmek istemem diye :))

Gerçek düşünceler herkesin bilmek istemesidir. Bende bilmek isterim. Görüyoruz gerek bu sitede gerekse face de ve girmediğim twitter ve tumblr da kızların ne poislikler yaptığını. Hatta evlilerin bile rahat durmadığını görüyoruz.

0|0
    0|0
  • Evlendiğimde PC başına beraber oturucaz zaten.. Toplam 1 saat, yarısı benim, yarısı onun işleri için..

Kalanı da gerçek hayata devam :)

0|1
    0|0
  • Gerek yok, bilmesem de olur

0|0
    0|0
  • evlenelim hele bakarız.^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...