Bu kadar yalnız olsanız ne yaparsınız ?

Bütün gün bir odada kalsanız hiç arkadaşınız kimseniz olmasa arayan soran olmasa geleceğiniz olmasa ne yaparsınız buna ne kadar dayanabilirsiniz ? 2 yıldır aynı durumdayım.

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben bunu 4 yıl boyunca yaşadım ve kafayı yiyordum

Şu an hala etkileri üzerimde, çıkmaya çalıştım ve bir nebze bu durumdan çıkmayı başardım, bence bir çıkış yapmalısın geç kalıyorsun, yaşın ilerledikçe daha olumsuz bir etki bırakır üzerinde, kabuğundan çık.

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal online bir oyun oynuyorsun bulunduğun evde internet olduğundan yalnız sayılmazsın çok eskiden bende böle bir evre yaşadım online oyun felakettir : )

0|0
    0|0
  • uzun süre seninle aynı şeyleri yaşamış biri olarak yardımcı olmak isterim.sende istersen tabi..yalnızlık çekmeyen yalnızlık bilemez.ben aştım sana da aşmanda yardımcı olabilirim..ama seninde açık olman lazım

0|0
    0|0
  • Tam olarak anlayamadım...Odanın içi halin...Biraz daha açarmısın ?

0|0
    0|0
  • bu kadar karamsar olmazsan herşey güzel olur aslında

1|0
    0|0
  • karamsarlığa kapılmam dışarı çıkarım sen biraz fazla abartıyorsun bence

0|0
    0|0
  • Kendime uğraş bulurum ve de şunu unutma insan kendinin en büyük dostu olmalidir önce sen kendini seveceksin ki diger insanlarda sana saygi duyup sevgi beslesin.Karamsar olmamak da fayda var.

0|0
    0|0
  • PEKİ NE SUÇ İŞLEDİNDE SENİ 2 YILLDIR O ODAYA HAPSETTİLER

0|0
    0|0
  • çok iyi derim Benim için huzur

0|0
    0|0
  • Çüşş lan 2 yıldır ayno odada mısın. Bari oda değiştir

0|0
    0|0
  • Benim dişi halimsin.

0|0
    0|0
  • aynı abla ya.

0|0
    0|0
  • Yalnız Değilsin . Ama Herşey Düzelir . Maneviyata Yönelmen Lazım . :)

0|0
    0|0
  • bence senle benim ortak yönlerimiz var :D bende gizliyim 2 yıldır aynı odadayım :D

0|0
    0|0
  • Cok super bi' durum. Ben de bu sekil yasadim cok uzun yillar. Gayet memnundum hayatimdan.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Eğer bunu düzeltmek elimde ise düzeltirim ama buna mecbursam eve kitap ve film depolar. Ömrümün sonuna kadar şarap içer kedilerimle uyurdum.

0|0
    0|0
  • dışarı çıkıp arkadaş bulabilir, bir işe girebilir, çeşitli kurslara yazılabilirsin... vs. vs.

0|0
    0|0
  • elinde bilgisayarın var kendini çok geliştir ve bir işe gir.s

0|0
    0|0
  • kitap oku:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...