Samsung Galaxs 4s Iphone 5s. Ne gibi özellikleri var verdigimiz paraya deger mi sizce ?

Bayanlar bir bakarmısınız lütfen

artık gördügüm bütün güzel kızların elinde akıllı telefon var samsung galaxs 4s ipone 5s gibi 2 milyar ve üstü telefonlar merak etdigim nasıl alıyorsunuz durumunuzmu iyi yoksa aileniz sevgiliniz felanmı alıyor veya taksitlemi alıyorsunuz bende almayı düşünüyorum peşin para yok aylık 1000tl gelirim var yarısını aileme veriyorum nasıl alabilirim kredi kartım yok ve ne gibi özellikleri var verdigimiz paraya degermi sizce ? bu arada iyi akşamlar herkeze öpüldünüz cevapları alabilirmiyim teşekkürler

Güncellemeler:
teşekkür ederim kızlar ama benim söyledigim gibi kredi kartım yok kredi kartı alabilirmiyim bana verirlermi acaba veya kredi kartı olmadan alma şansım varmı
resimler

link

link

link

videolar

1 link

2 link

herkeze teşekkürler :)
kredi kartı buldum anlaşdım sahibi ile samsung galaxs 4s alıyorum Allahın izniyle internetden hangi siteye güvenebilirim cok site var hangisinden alsam sorun yaşamam menmun kalırım gitdigidiyor.com iyimidir bana bu siteyi anlat anlatıp bitiremiyorlar

teşekkürler cevabını bekliyorum :)

inşallah sizinden güzel akıllı bir telefonuz olur bir gün :)

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• hiç sevgili alır mı ya komiksin,hangi sevgiliymiş o alacak şaşarım

bana babam alıyor ama çalışsaydım kendim alırdım heralde o gördüklerinde eminim kredi kartıyla alıyorlardır

0|1
    0|0
    • ben sevgilime alırım paranın hesabını yapmam eger seviyorsam :) tabi kişiye göre degişir

• çirkin değilsin kendine haksızlık etme,selinle uygunuuunuz birbirinize

• tamam özür dilerim saol :) seni tanımak güzel

Kızlar Ne Diyor 10

• Boşver be ne özeniyorsun onlara, elindeki telefona bakacak maldan ne hayır gelir ki?

Güzel ve zengin demek istedin herhalde, samsungu olmayan kızların hepsi çirkin değil.

Boş işler bu işler, kendine kattıklarınla varsın, ben elinde hangi kitap var ona bakarım, bin bakalım metroya şimdi ist da kaç kişinin elinde kitap var, 2 elin parmağını geçmez! Bence aç gözünü kitap oku, bilgi en büyük hazine.

1|1
    0|0
    • ben hep cok güzel kızlarda görüyorum tabi digerleri cirkin degil alınmayın lütfen o manada demedim özenmeyi gecdim ihtiyacdan istiyorum cok özellik var diye biliyorum

• orjinallerden de var sen araştır iyice.

• tamam cok saol

• işte hep milleti zor duruma sokuyorlar özendiriyorlar yaa. taksitle alabilirsin cebinde yemeğe parası olmayan bile alıyor artık. al sende bir tane. taksitle. işte böyle gösteriş yaparsın herkes gibi

0|0
    0|0
    • gösteriş degil ihtiyac bu :)

• Utanmasam 3310 kullanacağım zaten bana göre telefon internete girsin bir de arasın rehberi olsun yeter.

0|0
    0|0
  • çalışıp kazanıyor alıyoruz çok şükür... operatörlerin hepsi 24 ay teminatla veriyor zaten, o kadar zor değil...

0|1
    0|0
    • tarifeli oluyor diye biliyorum tarifeden geciriyorlar diye biliyorum ben direk telefonu istiyorum :))

• evet bügüne kadar hep dandik tel kullandım hiç bir özelligi yok dünyaya 1 kere geldigime göre bunu kendime cok görmüyorum :)

• calışıyoruz dedin calısıyon yani ne iş ?

• O gördüğün kızları coğuda krediyle alıyo ayda makul bir fiyata alabilirsin

0|1
    0|0
    • kredi kartı bulmam lazım .p

• kendim kredi kartıyla peşin aldım telefonum Samsung Galaxy Grand Duos

0|1
    0|0
    • 900 tl gibi bişey olsa gerek

• Bosuna mı üye olduk yardımcı olucam tabii :D

• haklısın ;) prenses tabi tabi :)

• sıkıntı çekeceksen alma lüks israftır durumun düzelince alırsın.. benimkinide ailem almıştı

0|0
    0|0
    • sıkıntı cekerim heralade ayda ne kadar ödeme yapacagımada baglı ;)

• Her ay taksidini nasıl öderim diye sümüklerini çeken tipler onlar..

1|0
    0|0
  • ne kadar zamandır çalışıoysun 6-8 aydr çalışıoysan kredi kartı alrsın :)

0|0
    0|0
    • calışma ayı kredi ne alaka ;)

• olabilir ama o kişiyle anlaşmana bağl.

• amcamlarda olması lazım konuşcam beni kırmazlar heralade :)

• Kredi kartıyla veya faturalı hattın varsa çok uyguna gelior

0|0
    0|0
    • ikiside yok kontörlü tl yani :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Gelirine göre bakarsak o kadar para vermene gerek yok bence...

S3 alabilirsin, çok fark yoksa zaten, o kadar pahalı olmasına gerek yok...

0|0
    0|0
    • model takıntısı var bende illa en son cıkan olacak :) aylık 250 tl rahat verebilirim taksit için

• Gülüyorum yani...

Genelde :) ile yapılır ama ben böyle yapıyorum.

Yani...

:) veya (: Gülüyor

:( veya ): Üzülüyor

• hımm bilmiyordum ögrenmıs oldum teşekkürler :D

Yükleniyor...