Hangi yazarı okumalıyım..?

Merhaba...Ben neşeli,eğlenceli,hareketli bir insanım.Bir o kadar da duygusal ve dramatik,romantik bir ruha sahibim.Şuana kadar bir çok yazar okudum ama okuduklarım hep yabancıydı.Çitlik kitaplarını kendime uygun buluyordum.Sophie Kinsella hayranıyım.Ama şimdi biraz daha farklı kişiliklerin yazdığı güldürürken ağlatan türde insanı caydıran kitaplar arıyorum.Bunun için hangi yazarı okumalıyım..?Biliyorsunuz kitap okuyan her daim kazanır...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba...Ben neşeli,eğlenceli,hareketli bir insanım.Bir o kadar da duygusal ve dramatik,romantik bir ruha sahibim << Burada sanki benden bahsettin.. Aradığın nitelikte kitap söyleyemem belki ama hayatım boyunca yarım bırakmadığım tek kitap Ahmet ÜMİT'in '' Sultanı Öldürmek '' kitabıydı. Tarih ve cinayet.

1|0
    0|0
    • cinayet kitaplarından hiç hoşlanamam ama seni bu kadar etkilediyse D&R ye gittiğimde bir bakmakta fayda var :)

• Tamamen cinayet diyemem. Aşkta var, tarihte var . Oku sadece :) Teşekkür ederim..

• Bir kitabı baya begenirim. Biraz da dizisinden dolayı.

Polisiye tarzıdır biraz, icinde cok ince espriler vardir, 5 dk boyunca güldügümü hatirlarim.

Tavsiye ederim..

Hugh Laurie - Silah Tüccarı.

Bulabilir misin bilmem ama. :/

1|0
    0|0
  • Aşırı Gürültülü ve İnanılmaz Yakın. / Jonathan Safran Foer

1|0
    0|0
  • siir okurum murat haydaroglu 500 bin adet satti bizim dukkan sahibi kendisi

1|0
    0|0
  • Ahmet Şerif İzgören tavsiye ederim tüm kitaplarini.

1|0
    0|0
  • fazla okuma okuduğun kişi olursun

1|0
    0|1
    • Bu kişiliği oturmamış insanlarda geçerlidir.

• kitaplığımda 4000 e yakın kitap var ve ben hala aynı benim.

• o zaman boşa okumuşsun :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Elif Şafak - Aşk

1|0
    0|1
    • Konusu ne?

• heyecan ve hareket varsa okurum arkadaşım okuyordu en son ama bilmiyorum.

• Bana göre oldukça sürükleyici bir yapıt. Bence Google'dan özetine bakarsanız karar vermek adına sizin için daha etkili olur. :)

Yükleniyor...