Evdekilerden gizli bir şeyler aldığınız oluyor mu ? ya da fiyatını düşük söylediğiniz?

Anneme göre ne alsam fuzuli olduğu için bir şey aldığım da ya gizlerim ondan ya da fiyatını düşürerek söylerim. Yoksa çenesinden durulmuyor :)

Mesela bugün kendime trençkot aldım kırmızı. 35 tl ye hemde. Fiyatı gayet uygundu. Ama anneme söylemedim. Sonra nasılsa görecek dedim söyledim. Aldığım fiyatı da söyledim, kadın inanmadı. Yalan söylediğim de inanır, doğruyu söyleyince inanmaz.

Sizin aldığınız şeyleri sakladığınız ya da fiyatını düşük söylediğiniz oluyor mu ?

0|0
23|18

En İyi Kız Görüşü

• Olmuyor desem yalan olur asgdhsfsjkf

Her kitap aldığımda anneme söylemiyorum,kitap okurken gördüğünde "bu kitaplar yeni mi?" diye sorduğunda "yok değil okumamıştım bunları" diyorum :D

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Güle güle giy. yakışanı giymek iyidir. alabilirsen al .

0|0
    0|0
  • Hiç kimseye hesap vermem istediğimi alırım.

0|0
    0|0
  • Oluyor, olmak zorunda da zaten..

En son pazar günü öyle pembe bir indirim cümlesi kurmak zorunda kaldım, 10 bin lira civarı bişey :)

0|0
    0|0
  • Düşük söylediğim oluyor ama çoğu zaman birşey bile söylemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ben para muhabbetinden nefret ettiğim ve babam benimle tıpkı IMBK borsasının sahibi gibi konuştuğu için bu konuda yalan söylediğim oluyor evet; üstelik kendi paramla aldığım halde :)

Akvaryum aldığımda "parayla mı aldın" gibi saçma bir soru sormuştu; yok bedenimi sattım babasını satayım :D Bende sırf muhabbet uzamasın diye yok arkadaş verdi diyip kapattım; bunun gibi daha çoook var :)

0|0
    0|0
  • Parayı ödeyen ben olduğum için sorup karışmazlar, sorun olmuyor söylerim :)

0|0
    0|0
  • adidaslarımın fiyatını asla söylemem :)

0|0
    0|0
  • 60 bin TL lik arabayı 50 bin TL dedim.

0|0
    0|0
  • 200 tlya alınan ayakkabı baba sorduğunda 60 tlya düşerken arkadaş ortamında 300 tlya kadar çıkıyor

2|1
    0|0
  • Yok evdekiler karişmazlar neyi ne kadara almişim falan.

0|0
    0|0
  • Ne almışım ki ben bir şey almadım

0|0
    0|0
  • benim protein tozlarını 20 tl biliyor :D :D :D

0|0
    0|0
  • Genelde annem küçük şeylerin fiyatını sormaz ama sorsada düşük söylerim. Mesela 25 tlye parfum almıstm annem sorunca 15 e aldm dedim. Babam ise hic sormaz.

0|0
    0|0
  • asla yalan söylemem kuruşuna kadar hesaplar söylerim

0|0
    0|0
  • oooo boğaza kaçın cı köprüü

0|0
    0|0
  • benim aldıklarımın fiyatını pek umursadıklarını sanmıyorum :)

0|0
    0|0
  • yoo rahat rahat kafama gore takiliyorum saklambac oynayacak vaktim yok :)

0|0
    0|0
  • Gizli bir sey degil de, kendime bir sey alirken anneme sormam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Benim annem yapar bunu :).Hali alır 200 e ama bamam ben bunu 100 aldım der.Sanki adam kızıyor :).Bende arada bir yaptığımı fark ettim.Sanıyorumki karşımızdaki insana idareli olduğumuzu göstermek istiyoruz hani çok müsrif değilim ve sanki ürünü alırken çok pahalıya almadım gibilerinden.Kendi paramı kazandığım için biraz o konularda rahatım ama bazen bir şeye çok para veridiğimde karşımdakine okadar para harcadım demeye çekiniyorum.

1|0
    0|0
  • Aldıklarıma karışma huyları yok.

Hatta bazen hoşuma giden iç giyim ürünleri oluyor ucuz ve markasız. Aldığımda kızıyor, kaliteli al falan filan.

Annem kadar masrafım yok ya. Ben değil de, aldıklarını babamdan saklama gereği duyan bir annem var haha.

1|0
    0|0
  • Yok yav genelde alışverişlere annemle çıkmayı severim. kolay kolay bişey beğenmediğim için bişe beğendimmi fiyatı çok uçuk değilse mutlaka alır :D alırdı yani koca evi öyle mi ama 1 senedir bişey almıyorum djsfhklds

0|0
    0|0
  • yumuşatarak pembe yalanlar söylüyorum bazen,

Mesela:

Gerçekte 150 tl idi, %32 indirim vardı, bir de puanı kullandım, 45 tlye aldım, ama dışarda 250 tl der kapatırım konuyu.. :)

0|0
    0|0
  • öncelikle 35 tl ye trençkotu nerden buldun baya uygunmuş yalnız

ben anneme söylemediğim oluyor mesela kozmetikte bir ruja 50 tl gibi bir rakkamı duyunca söylendiği için ya da her hangi bişiyi mesela kozmetikle ilgli o yüzden söylemiyorum fiyatını kızıyor çünkü hele babama asla söylemem bir daha asla para vermez o derece haha

0|0
    0|0
    • She london diye bir mağazadan aldım.

• Ayy bızımkıde oyle.Ben genelde saklıyorum.Gorunce anlamıyor yenı oldugunu cunku o kadar cok kıyafetım var kı sureklı farklı farklı goruyoor :)

0|0
    0|0
  • Ay saklıyorum valla.

Yoksa benim aldığım ona göre hep gereksiz.

O anlık saklıyorum sonra biraz geçiyor fiyatını düşük söylüyorum.

0|0
    0|0
  • genelde söylerm ya sorun olmaz bazen begendiğim br pantolon falan oldğnda(150-160 falan) kendsine aldırırm fiyatını umursamadan alır ama içi gider o kdr para verdiği için :D

0|0
    0|0
  • genelde makyaj ürünlerimi bilmez annem onları da kendi harçlığımdan alırım.. ama aynen senin dediğin gibi yalan söylediğimde inanır doğru söylediğimde inanmaz :))

0|0
    0|0
  • tabıkı oluyoo

0|0
    0|0
  • anneme malesef bu konuda cok yalancıyım napim ona göre hersey gereksiz pahalı ve cirkin:(

1|0
    0|0
  • ewt sigara alırım sölemem :)))

0|0
    0|0
  • benimde ufak tefek kaçamaklarım olmuyo değil annem bilmese bile ablam bilir ama mesela geçen bende bir topuklu aldım 115 lirayta annem duysa keser beni :(

:D

0|0
    0|0
  • Çok fazla oluyor hem de, saklamam da, genelde daha düsük söylerım fıyatını :D

0|0
    0|0
  • Hayır,direk söylüyorum. :)

0|0
    0|0
  • Sorun olmuyor ya bende :) kizmazlar oyle şeylere. Bu arada Manowar'i severim. :D

0|0
    0|0
  • işin zor dostum

0|0
    0|0
  • hmm pek olmuyor :)

0|0
    0|0
  • Hayir direk söylüyorum

0|0
    0|0
  • her zamann :D