Uzar mıyım acaba ben ?

1.67 boyundayım. Esneme hareketleri filan da yapıyorum sizce uzar mıyım ? Etkisi olur mu bu hareketlerin ? Bir de.. Kısa mıyım ben * :D

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• normalsin ama dönem in basladiysa artik bidaha pek uzamassin

1|0
    0|0
    • 1.70 olsam yeter

• bisey degil canim ben saglikciyim isim zaten...bildigimi söylememmi:)) umarim isine yarar...

• :)

Erkekler Ne Diyor 9

• yaş kaç bacım

1|0
    0|0
    • lise son 18

• topukluyuda çaktın mı 1.78 sin dert etme -_-

• :D

• yok gayet ıyısın yas kactı balık yersen yuzmek olur

1|0
    0|0
    • 18. 21 yaşına kadar uzayabiliyormuş kızlar öyle duydum. Ya kardeşim var 16 yaşında benimle aynı boyda :D

• :) sağol yorum için

• rica ederim

• Kısa sayılmazsın aslında. Belli egzersizlerle de her yaşta boyun uzayabileceğini söyleyenler var, bununla ilgili yazılmış kitaplar da var.

1|0
    0|0
    • evet o kitabı almayı planlıyorum ama tam sınava hazırlandığım zamanlarda.. pek sırası değil yani. ben de egzersizle yetiniyorum

• Tabi her şeyin bir zamanı var, boş durmaktansa egzersiz yapmak iyidir hiç olmazsa.

• :)

• Valla bir erkek olarak boyumdan memnunum ben..Kladı ki benden de bir santim büyüksün :) Topuğun 5 santim olsa zaten uzadın canım benim :)))

1|0
    0|0
    • topuklu giymeyi sevmiyorum ki :(

• teşekkür ederim :) Ukrayna kalsın ya ben mutluyum burada

• O halde sorun yok :)

• Yaşına göre değişir bu ve faydası var ama çok çok az..

1|0
    0|0
    • 1.70 olsaydım iyiydi :(

• tamam sağol yorum için :D

• Rica ederim. İyi forumlar

• 18 yasından sonra uzayamazsın.

0|0
    0|0
  • benim gibi 1.77 lik erkeklere idealsin 1.90lik adama kisasin

0|0
    0|0
    • boyuna göre seçmedim ben onu ne yapayım yani :D o sorun etmiyor etrafımızdaki çoğu kızdan uzunum çünkü. bakalım çabalıyorum uzarsam ne ala :))

• sacmalama ya 18 yasinda bir kiz boy atma sansi imkansiz erkek olsa neyse erkek bile 2 3cmdir yani uzama sansi

• çok biliyosun :D genetiğe de bağlı o bak yukarıda sağlıkçı ablamız ne demiş :D olumsuz düşüncelerinle beni etkileyemezsin sus bence

• nedir bu kızların boyu bir gün birinize yanlışlıkla görmeyip basacam diye korkuyorum

0|0
    0|0
  • iyidir ya gideri var kategorisindesin

1|0
    0|0
    • bi 1.70 olsaydım iyiydi :D

• 3 cm kısasın diye kimse kızmaz korkma :D

• ya sevgilim 1.93 te o yüzden garip duruyoruz biraz. 3 cm çok farkeder gibi geliyor

Kızlar Ne Diyor 4

• 18 yaşında kızlarda büyüme durur bence erkeklerde 21 dendiğini biliyorum esneme hareketleri duruş bozukluğunu giderir omuzdakı buda sana sende olan boydan 1-2 cm verir benim boyum 171 bende 173 olmak için çok zorluyorum kendimi yaşıtız kamburum var bıraz buyuzden vericeğini düşünüyorum ama olmasada önemli değil :D

1|0
    0|0
    • işte o 1-2-3 cm olsun yani :D olursa iyi olur. aynen. en kötü ihtimalle daha dik dururuz :D

• ya ben napıyım 157:(

1|0
    0|0
    • topuklu giyersin sen de.. :D ben pek rahat edemiyorum topukluyla

• ama senin boyun iyi. ben topuklu giydiğimde senin kadar oluyorum sanırım. çoğu kişiye göre uzun oluyorsun:

• teşekkür ederim :) senin boyun da iyi. bizim okulda bayan öğretmenler 1.50 1.45 filan

• bence sıkıntı yok boyunda. ama uzamazsın. boy daha çok genetik ve beslenmeyle alakalı. tabi yaşın da önemli.

0|0
    0|0
    • uzarım ya inandım burada.. :D ama ne kadar olur orası meçhul sonucu yazarım buraya :D

• Sanmıyorum,gayet iyisin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...