Nişanlımı kendime yakın bulmuyorum :(

Muhafazakar bir aile yapısına sahip olduğumuz için nişanlımla görücü usulü tanışmış olduk ama bir türlü samimi bir ilîşki kuramıyoruz ne o bana senî seviyorum diyo nede bn ona karşılıklı konuşmalarımızda hep nasılsın ? napıosun ? gibisînden akrabalarım arkadaşlarım evlenince alışırsınız kaynaşırsınız diyor ama bu durum çok canımı sıkıyor sizce ne yapmalıyım ? bu arada bn 20 nişanlım 23 yaşında yardım ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• zorla guzellik olmaz senide anlıyorum aile baskısı sosyal cevre baskısı işin cidden zor...buyuk olasılık mutsuz bir evlilik yapıp hayatın boyunca mutsuz olcaksın

0|0
    0|0
  • Birbirinizi tanıma aşamasındasınız henüz. Birden ısınma beklememek lazım. Ancak bir diğer taraftan, siz de onu yeni tanıdınız. Yani ikiniz de çekingenseniz ve ikiniz de nasılsın, napıyorsun modundaysanız, onda sorun yok. Bence zamanla düzelir. Ancak siz yine de "hala nişanlıyken" karakteri hakkında herşeyi öğrenin. Ağzından laf almaya çalışın vs. Tekrar ediyorum, "hala nişanlıyken" yapın bunu.

0|0
    0|0
  • Bence onun ne düşündüğünü de öğrenmelisin. Eğer mantık evliliği yapmak istiyorsa geriye senin tercihine kalıyor.

Eğer o da senin durumundaysa yani aile baskısı ile evlenmek durumunda kalıyorsa ileride problemler yaşayabilirsiniz diye düşünüyorum. Yani komik gelebilir ama erkeklerde de aynı durum mevcut. Benim ailem biraz açık görüşlü olmasına rağmen zaman zaman şaka yollu baskı kuruyorlar bu konuda şu kız var bu kız nasıl evlenme yaşın geldi gibisinden.

0|0
    0|0
  • bir insanınn ıcınn en başta ısınmalı ben suna ınanıyorumm sen cok zor ısıncann o kısıye mutsuzluk yasıncann ıns iyi yonlerini görürde aşık olursunn

0|0
    0|0
  • acilen bir çözüm bulmalısınız, aksi takdirde evlilikte büyük sıkıntılar doğuracaktır... allah yardımcınız olsun... mutluluklar

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda neden nişanlanıyorsun

0|0
    0|0
  • Sen alistir onu

0|0
    0|0
  • hiç öpüştunuz mü bunu deneyin derim :)

0|0
    0|0
    • hayır daha elimi bile tutmadı :(

• sizin ilişkide hiç heyecan yok ondan sen böylesin bnce ne bileyim elini tutar sarılır heyecanlanirsin ya da seni öper heyecan duyarsin demi

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen çocuktan hoşlanıyomusun önce o önemli ya da aşıkmısın ? Bide şöyle bir yol dene herseyi sil at kenara sil baştan başla nasıl bir erkekle flört ediyorsan onunlada öyle flört et gülümse espri filan yap ortamı ısıt sonrada sorular sor benden hoşlanıomusn bu durum sana nasıl geliyor gibilerinden onunda fikrini al tek böyle düşünen senmsn die

0|0
    0|0
  • o aşk adamı değil o zaman :) evlendikten sonrada aşk yaşamayacaktır sanmıyorumki dışarda gezerken bile elinden tutsun bildiğin katıksız odunmuş :)

0|0
    0|0
  • evlenince alışmazsınız.milleti dinleme sen alışasın diye böyle söylüyorlar.hala kanın ona ısınmadıysa bırak git onu

0|0
    0|0
  • hiç uzamadan bırak çünkü evlendiğindede farklı olmayacak. ısınamadıysan zor zaten. mutsuz olursun

0|0
    0|0
  • yok bacim o adam odunun teki sende ona birsey hisetmiyorsan at yüzügü giitsin.

0|0
    0|0
  • bence ısınamadıysan ayrıl evlenince mutlu olamazsın bence

0|0
    0|0
  • bırak şimdiden

0|0
    0|0
Yükleniyor...