Siz olsanız ne yapardınız?

Sevgilim bir yalan söledi bana.. İlk başlarda bana amcasının üvey kızının ondan hoşlandığını söyledi bikac gündür konusmuorduk o kızla aynı ortamda bulunmalarına izin vermiordum ve konusmadıgımız süre zarfında o kızın dogum gününe gitmis o gün sordugumda evet gittim ama bir nedni var dedi nedeni ise o kız bundan hoslanmıomus bu bana o zamanlar yalan sölemis tepkimi merak etmis gercek bu oldugu icin rahatsız olmucamı düsünmüs ve gitmis banada dogrusunu anlattı ayrıldım ben hala pesimde ne yapim cok kararsızım bir yanım barıs dio bir yanım nefret dolu siz olsanız napardınız?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim sana yalan söyledik den sonra ne faydası kaldı?

hadi tövbe etse bir daha yalan söylemicene af edilir.

ama tövbe etmeli sürece inan başın daha çok ağrır.

0|0
    0|0
    • 1,5 yıldır birlikteyiz ilk defa böle bişi oldu normalde sözümden cıkmaz 7/24 konustugumuz icin bilirim

• Cok saol abicim cok tsk ederim

• rica ederim abim

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir erkek olarak söylüyorum yalan söylemiş en sonunda da yalan kuyruklu yalan . Hoşlanma falan olmasa bile kendi yaşına yaşın kuzen falan olamaz seni seviyorsa . Abi milleti anlamıyorum ya kuzen nedir mk nikah bile düşüyor kuzen diye gez toz . Bıraksın lar bu işleri ben kanka kuzen dinlemem öyle . Ayrıl yaa güvenemezsin bu saatten sonra ona inanmassın yaşadım valla bak güven gittimi gelmiyor çok uğraştım olmuyorrr

0|0
    0|0
    • Kuzenide ondan 6 yaş küçük kardeş gibi görüyorum dio aman bıktım valla

• Geçsin kardeşmiş miş benim annemle babamda kardeşmiş sonra ben olmuşummm

• haklısın :D

• bunun ıcın mı ayrıldın :D

0|0
    0|0
    • Sonuçta bana yalan söledi üstelik onunla aynı ortamda bulunmalarına izin vermioken onun dogum gününe gitmis gitmeden önce beni arayıp yalan oldugunu gitmemin onu rahatsız edip etmiceni sorabilir öyle gidebilirdi arkamdan iş cevirir gibi güvenimi bitirdi..

• yolla gitsin ! adamın nıyetı farklı işte nerden ekmek yerse orda takılanlardan

0|0
    0|0
  • ee bu şimdi o zamanlar mı yalancıydı şimdi mi ? sonuç olarak bir yalan var ortada barışmaaa !

0|0
    0|0
    • haklısın salak işte ya.. o değil yandıgım nokta aileler tanıstı her sey ciddilesti gelip evimde kaldı herkes ögrendi bunu simdi babama desem baya canı sıkılcak napcam bilmiyorum :(

• Çok teşekkür ederim

• Rica ederim ;)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...