Babanızın hayatınızdaki yeri nedir ?

Ben kendimi bildim bileli babam hayatımda yarı var yarı yok. Artık hiç yok. küçükken çok imrenirdim arkadaşlarımın babasına.. yani benim babam ne ilk aşkım ne de sırtımı dayayabilceğim biri.. İşi gücü kızıp bagırmak azarlamak.. dediğim gibi küçükken çok isterdim bizimde diğer baba kızlar gibi olmamızı ama Şu an değil kendisini görmek sesini bile duymak istemiyorum ki öyle de zaten.. Merak ettiğim sizin de hayatınızda babanızın yeri nedir ? ben açıkcası baba sevgisi açığını çok hissediyorum..

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli kahramanım zor günlerimde sıgınabilcegim ve onun gibi asla olamıcagımı bildigim tek kisi.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• onun varlığı gölgesi yeter allah başımdan eksik etmesin hatta cümlemizinkine uzun ömür versin

2|0
    0|0
  • İnsanın babası yaşarken yok olması çok acıdır. Ama çok sevipte ölümün soğuk kollarına bıraktıysan kaç yıl geçerse geçsin her zaman biraz daha canın yanıyor ve canın yandıkça büyüyorsun tek başına, beni benden bile iyi anlayan iyi tanıyan biriydi duruşuyla örnek aldığım tek insan onu kaybettim yaşasaydı da bu düşüncelerim aynı olacaktı ama kader.. :(

0|0
    0|0
  • babam öldü

0|0
    0|0
  • ilk gercek kahramanımdı. benım ıcın tek kişilik bir orduydu. 2004 te hakkaride sehit düştü. benım ıcın ölmedi. hep yasacak. hayatım boyunca onun gibi olamıycam ve kımse ona es deger olamıycak benim için. babanızın kıymetını bılın. babasızlık ne demek ıyı bılırım. bunu yazarken aglıyorum diye kızma bana babam. aglattın aksam aksam. seni çok özledim babaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• benimkininde hayatimda yeri yokk. hayatimin en önemli zamanlarimda yoktu yanimda..yillardir görmüyorum istemiyorumda

1|0
    0|0
  • ,beni herkes koruyacak kişi,bir dediğimi iki etmeyen sahip olduğum babam

1|0
    0|0
  • ondan başkası yalan

1|0
    0|0
  • yeri bile yok

0|0
    0|0
  • kısa kısa hayali geliyor aklıma bazen.

birinde bahçeye çıkıyoruz ,bana bişeyler anlatıyor öğüt verir gibi -onu hatırlayabiliyorum,anlıyorum- ama ne demek istediğini anlayamıyorum.küçüğüm daha. ya 6 ya 7 yaşındayım tahminen.

birinde de ilkokulun ilk günü.suratı yorgun ve hüzünlü gibi tam anımsayamıyorum.arkasını dönüp yürüyor.

sert bir erkek tasviri var beynimde. çelikten bir görünüm ama içi sıcak çikolata soslu .

1|0
    0|0
  • ondan nefret ediyorum nefret nefret nefreeettttttttttt ! hayatımı s...ti attı son gunlerde duzeldı sandım babam dedim yine sevdim saydım yıne yaptı bana yapacagını hasta oldugum halde benı öldürdü yine artık ona karşı sevgim yok gozumun onunde can verse allahından bul der giderim sakın kimse ustume saldırmasın şimdi kımse kımsenın yasadıklarını bılemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...