Sizce alınmışmıdır yoksa takmıyormuş gibi yapmaya devammı edeyim

Bugün eski bir arkadaşım okula ziyarete geldi.zaten eskidende o okuldaydı. Fasulyeden kanka gibi ama yinede samimiyizdir sarılırız falan..1 yıllık arkadaş zaten. İşte okulda bakıyorum göz ucuyla bekliyorum bekliyorum bir selam vermedi.. Herşeyi benden bekliyor. Bende selam verecektim ama yanı bir türlü boş kalmadı. Zaten çok çekingenim..neredeyse okuldaki herkesle selamlaştı.. Ben yüzüne de bakamadım.en son sınıfa giderken selam verecektim ondada hocayla konuşuyordu.. Bende cesaret edemeyip yanından geçip gittim. Sonra sınıfın kapısının önünde 4 arkadaşla birlikte duruyorduk. O da biraz ötede durup beni çağırdı..bende selam verecek diye seviniyordum ki bana sınıf yeri sordu bir afalladım ama belli etmedim. Cevap verip ilgilenmiyormuş,gibi yaptım.ama bunu bilerek yaptığını biliyorum çünkü sınıfın yerini biliyordu.. Sizce bana darılmış mıdır? Yoksa koy bacağına gitsin mi diyorsunuz? Bir fikirrrr...

ayrıca her erkek mi aynı siz olsanız bu durumda ne yapardınız? Hiç kolundan tutup hesap sorup birde özlem gidercek tipte biri yokmu içinizde?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• beni eskilere döndürdün sangeunsung3 adının zorluğuna girmeyeceğim bile ama böyle fasülyeden işlere kafa yormayalı 10 sene olmuştur şimdi senin zorlu adının hatırana kafa yordum ve;

çocuk mahsus yapmış, önce alınmış sonra tavır koymuş belli ki. Ergenliği bırak ve olgun bir şekilde neden selam vermedin alındım valla gibisinden hislerini ona açıkla ya da hiç konuşma fark etmez açıkçası benim açımdan ama uzun vadeli arkadaş listende yoksa senin açından da fark etmez yine de hiç konuşma

0|0
    0|0
    • Farkındayım ama adımın bana göre bir anlamı var.. Çok değerli birimi benim için bilemiyorum.. Hatta hiç tanımamayı isterdim açıkçası. Ama bugün içimde bir huzursuzluk mutsuzluk oldu. Hislerimi o,yazarsa açıklamayı düşünüyorum yani bıktım herkesin benden beklentisi var.. zaten çok önemli olsam onun için gelir herhalde selam verirdi.

• Şimdi duruma bağlı çocuk ne kadar utangaç, orta seviye mi üst seviye mi? Diğer kızlarla konuşabiliyorsa utangaç değildir, çok seviyorsa zaten gelir konuşurdu. Sen de her şeyi ondan bekleme ama şimdi gidip konuşsan kolay kız konumuna düşersin öylesi daha fena. Bu durumda kızların erkeği "kendine yazdırması" gerek evet bu cümleyi kurdum sahiden :I)

• :) utangaç değil hatta birçok kişi tarafından ortam delisi olarak bilinir.. Yanına gitmememin bir sebebi de buydu. Ama biz arkadaşız ve bana tavır koydu..

• takmıyormuş gibi yap panpa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...