Ozellikle erkekler cevap lutfen

Erkekler 4 sene birliktesiniz ilk askiniz o onunkide siz cok uclarda biniliskiniz var yani ya aairi mutlu ya asiri mutsuz gecen ama cok seviyorsunuz ve bir gun geliyor asla yapmam dediin bir hatayi yapip kizlarla rahat davranışlara giriyorsun ve kiz arkadasnda delirip anneni arıyor sonra pisman olsada kiz yalvarsa sirf aileniz istemiyor diye aglaya aglaya seni seviyorum ama olmaz mi dersiniz yoksa ailenize karsimi gelirsiniz ben seviyorum bu kizi o olayda benimde hatam vardimi dersiniz?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Deliler kızlarla işim olmaz. Yediğin nane yutulur gibi değil. O kız gibileri aileyi geç , sülaleyi karıştırır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• hatan var demez

0|1
    0|0
  • seviyosam peşinden giderim, eğer rahat davranışlarda bulunduysak sevmesemde ilksem yne yalnız bırakmam, birlikteyizdir artık...

0|0
    0|0
  • 3 kez okudum bağlantı kuramadım

0|0
    0|0
  • anneye sölenen sözlere göre değişir bence sırf kıskançlık yapıp bana saydırsaysa karşıma alırım ama anneme laf sölediyse bitiriim yani

0|0
    0|0
    • Annesine ufacik bile saygisizlkk yapmadim teyzecim falan dedim hep.ama ailenin diger cocugu gecen sene baya kotu bir sekilde boşandığı icin sanirim baya onyargililar

• anneye saygısızlık yoksa anneyi bir ara formaliteden bir özür dile sevgilin biraz tavır yapar oda affeder herşey annede biter

• Olayı anlayabildiğimi söyleyemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • seven ailesinide ikna eder nokta

0|0
    0|0
    • soru anlaşılamamış bu arada anlatımın çok kötü nece anlaşıyosunuz sz erkek arkadaşınla

• he bide erkek arkadaşında senin gibiyse bu anlatımla kimseyi ikana edemez

• Ailem onu ne konuda istemiyor bu çok önemli

0|0
    0|0
    • Iste.kiz kislancligina yenilip annesini arayip aglayarak "oglunuz bana bunu nasil yapar"gibisinden ama saygili bir seklde konustugu icin.ama aile ogullarina iftira attim saniyor beyefndi yalanlamis cunku beni

• 2 ay oldu zaten gercegi soylemiuor.ailesinden deli gibi korkuyor ve gercegi soyliyceginide hic sanmiyorum .ama seven insan ne pahasina olursa olsun bisylr yapmazmi

• Seven insan sevdiğini satmaz ! Gözünü aç biraz. İki gün sonra evlendiniz . Bişi oldu. Annesinin sözünü dinliyerek hareket eder emin ol . Yeri gelir alta bırakır seni haklı olduğun zaman bile. Tekrar söylüyorum. Seven insan sevdiğini satmaz !

• Vazgeçerim ailemi annemi kesinlikle arayamaz tanıştırmadıysam hele benim için tam bir hadsizlik bu.

0|0
    0|0
  • Önce Can Sonra Canan Aile Candır Çoğu Erkek Vazgeçmez.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...