Insanların ne düşündüklerini önemsiyor musunuz?

insanların ne düşündüğünü önemsiyor musunuz?önemsiyorsanız ne ölçüde önemsiyorsunuz.yani insanlar dış görünüş ya da hareketlerinizi veya diğer özellikleri aşağılamalarını umursrmısınız?veya bir şey hakkında çok kafa yorar mısınız?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece akıllı insanların düşündüklerini önemserim. Akıllı derken de 3 diplomalı adamı, profesörü falan demiyorum, aklını kullanan-az biraz mantığı olan- içi temiz-iyi insanları diyorum. Bu sokaktaki bir çöpçü de olabilir, kimsenin adam yerine koymadığı "amele" de olabilir, içi temiz, saf insan olsun yeter

Akılsızların ne düşündüğünü önemsemem, onlar kendi küçük dünyalarında abazanlıklarına, uçarılıklarına ve özentiliklerine devam edebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Önemsemiyorum. Bu hayatı kendim için yaşıyorum. Başkaları için değil.

1|0
    0|0
  • eşşek değiliz ya.. önemsiyoruz tabiki :DDDDDD

alınmayın şaka.. ama az da olsa herkes önemsiyordur belki az belki çok

1|0
    0|0
  • başkalarının düşünceleri benim izizn verdigim kadar vardır hayatımda bir insanı degiştirmek istiyorsan önce düşüncelerini etkilemeli ya da degiştirmelisin

0|0
    0|0
  • Nasrettin hocanın bir hikayesi vardır kimseyi memnun edemezsin insanları memnun edeceğim diye uğraşırsın bir bakmışsın senin hayatın elinden gitmiş kimseye takılma ve kimseye de karışma ne istiyorsan onu yap tek uyman gereken ahlak onun dışında kim ne derse desin :)

0|0
    0|0
  • önemsemiyorum fazla

0|0
    0|0
  • Bir süre önce önemsiyordum ama artık o kadar çok önemsemiyorum. Hatta bazen insanların benden nefret etmesi bile hoşuma gidiyor, daha samimi ve gerçek bir duygu olarak geliyor bana.

0|0
    0|0
  • İnsanların ne dedikleri hiç umrumda olmaz herkese de tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
  • hiç umrumda degiller ben kendimi biliyorum

0|0
    0|0
  • insanların ne düşündüğü umrumda değil ben kendimi bildikten sonra sorun yok:D

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• genelde önemsemezmış gibi yaparım aslında çok önemserim ama rahatlığım için aman banane ya felan der geçerim :D:D

0|0
    0|0
  • Önemsemiyorum. Sonuçta sen iyi olsan da konuşuluyor kötü olsan da.

0|0
    0|0
  • insanların ne düşündükleriyle uğraşırsam vay halime.kime göre olayım ben

0|0
    0|0
  • evet çünkü bir süre sonra önemsenecek duruma geliyor her hareketimi aşağılayan insanlarla dolu ortalık ve bende çok alınganım zaten.

0|0
    0|0
    • ben de öyleydim çok alıngandım ama sonradan farkediyorsun ki onlar konuşup geçiyor.unutuyor.tek takan sen oluyorsun.duyma ya da umursama senin hayatın senin tercihlerin.ben bunu aştım.konuşsun dursunlar benden iyi durumları yok gözümde.benim içinde bulunduğum şartlarda yaşasalar onları görürdüm ben hahaha :DD(sen the best onesınhiçbirini tınlama) :)

Yükleniyor...