Başkasının kredi kartını izinsiz kullanma

Gizli Üye
Merhaba,

Ben şirketten Mayısın sonunda ayrıldım ve patronum benden 30TL borç almıştı ve ben işten çıktığımda paramı geri almadım. Onun eski ortağı bana iş teklif etti ve bende kabul ettim o da buyüzden beni dava etti. Benim sigorta çıkışımı Mart ayında vermişti masrafları kısmak açısından 3 ay sonra yine duruma göre başlatacağını söylemişti sesimi çıkarmadım ve sonra mayısın sonunda işten çıktığımda mahmeye martta işten çıktığımı ve iş için vermiş olduğu kredi kartı numarasından işten ayrıldıktan sonra izinsiz kullandığımı beyan etmiş Ama her ne kadar ben sigortasızda olsam o aylarda çalışıyordum ve kredi kartını şahsi harcamamda kullandım ve maaşımdan kesti 44 ve 24TL bunu kendisiyle konuşmuştuk ve maaşımdan kesilmişti ama o suçlamaya bunu yazmış çok zoruma gitti. Ayrıca 13TL işten sonra harcadığım tek gerçek harcamadır ve bunuda bana 30TL borcu vardı ondan düşmelerini söylemiştim hatta kullanınca hemen muhasebecisine mesajda attım. Ben kötü niyetli olsaydım kendi adıma harcama yapıp haber verip alacağımdan düşünmü derim. Eski ortağının yanında işe başladım diye bana böyle oyun oynadı ve mahkemeye verdi sizce sonuç olur lütfen yorum yaparsanız sevinirim mahkemeyi kazanırmıyım kaybersem nolur Sicilime işlermi?

Başkasının kredi kartını izinsiz kullanma
2 Cevap