Beşiktaş nasıl üçüncü büyük olabiliyor?

Geçen hafta Beşiktaş'ı yenerken de durumu gördük...

Beşiktaş nasıl üçüncü büyük olabiliyor?

Üçüncü büyüklüğü hak ediyor mu sizce?

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş'ı yenerken hangi durumu gördün?

Saha olaylarını diyorsan onu devlet polis çıkardı sahaya girenlerin Beşiktaş taraftarıyla ilgisi olmadığını.

Sen önce bir polisin gözünün kör olduğu, tribünü yakıp yıktığınız sahaya atılmadık madde bırakmadığınız şiddette tavan yapan, Tür futbol tarihinin kara lekesi olarak geçen sulu Gs-Fb derbisini bir izle. Böyle avrupaya ismini duyuran takım böyle bir olayı nasıl yapmış bir sorgula link

0|0
    0|0
    • ahbe güzel kardesım çok doğrusun ama bız sulu maç dıye cıkardık fb liler savaş çıkardı orada gerçi polis suçlu sende haklısın hee son derbıdekı olaylarda haklısın hıcbırsozum yok ımzamı bıle atarım ama 3 buyukler ıcınde hangısı dığerınden temiz allah aşkına yapmayın objektıf olalım demi...

• Evet kimse temiz değil çok haklısın. Ama ben takımını sadece son 2-3 yıl ki durumu baz alan, eski defterleri yaşı gereği bilmeyen ergenlere söylüyorum, işler yolunda giderken her takım taraftarı efendi olur, centilmen olur , ama takım kötü gitsin saha içi dışı oalylar başlar, bu bütün takım taraftarlarında böyledir,

Erkekler Ne Diyor 16

• sayın arkadaşım 1.lik 2.lik 3.lük öyle şimdiki duruma göre bakılmaz !

19 şampiyonlukla GALATASARAY 3 YILDIZ HAK ETMİŞTİR

18 şampiyonlkla FENERBAHÇE 3 YILDIZI HAK ETMIİŞTİR

13 şampiyonluklada BEŞİKTAŞ 2 YILDIZI HAK ETTĞİNDEN DOLAYI EVET

BEŞİKTAŞ 3 BÜYÜKTÜR.

TRABZON SPOR İSE 6 sampiyonluka 1 yıldızı vardır.

saygılar...

0|3
    1|0
    • Aslında Beşiktaş'ın 11 olması lazım :)

• holiganlığa hayır tabiki

• :)

kesınlıkle

• Beşiktaş 3. Büyük değil En büyük. Büyüklük şampiyonlukla maç kazanmakla kupa almakla olur sanan gs ve fb liler de zaten taraftar değil.

1|2
    2|2
    • Onlar olsa olsa "güçlü olan benim kocamdır" ruhunu taşıyanlar. Beşiktaşlı olmak gerçek taraftarlıktır.

• aşağıdaki gizlinin yazdığı gibi ben beşiktaş taraftarından başka turkiyede taraftar olduna ınanmıyorum. bunların kafası hep boyle cunku. iyi ki biz uefa kupası felan almıyoruz alsak bunarın hepsı beşiktaşlı olacak kımyamız bozulacak.

• Fenerbahçe ve Galatasaray'dan sonra en çok şampiyon olan takım. Real Madrid'e 6-1 yenilen Galatasaray hakkediyorsa Beşiktaş da elbette hakkediyor.

1|3
    1|3
  • bu gizli kız beşiktaşa takmış durumda hep beşiktaş sorusu açıyor

beşiktaşla alıp veremediğin nedir :)))

1|2
    0|1
  • senin Beşiktaşla alıp veremediğin nedir? mazinde unutamadığın birşeymi oldu, sürekli Beşiktaşla ilgili soru soruyorsun, ezmeye çalışıyorsun?

0|1
    0|0
  • istanbul takımı ligdeki şampiyonluk sayısına göre 3. takım :)

0|0
    0|0
  • büyüklük anlamını öğren

0|1
    0|0
  • Bırak öyle geçinsinler bilen biliyor.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş daha geçen hafta 90.000 taraftarı önünde maça çıktı..

Bu TÜrkiye'de bir rekor..

Beşiktaş'ın büyüklüğünü anlatmaya bu bile yeter.

1|2
    2|1
  • BEŞİKTAŞ oldugun yerin efendisidir

0|1
    0|0
  • köpekler siyah beyaz görür dostum yalakalık yapıyolar itler gibi doğal boşver taşlar yerini oturur elbet

1|0
    1|1
  • beni 3. 5. 10. ilgilendirmez en büyük GALATASARAY beni gerisi ne ilgilendirir ne de umrumda olur

0|1
    0|0
  • evet hakn ediyor nıye hak etmesin ben de beşiktaşlıyım

gayet 3. lük degil birinciligi hak ediyor aslında ama yenılgılerden sonra bıraz

prformansı düştü ama inşallah toparlar

0|1
    1|0
  • beşiktaş hem 3.büyük değilki 4.büyük sen yanlış biliyorsun.

1|1
    1|3
  • Beşiktaş uzun yıllardır ligde en fazla üçüncü oluyor. Avrupada hiç bir başarısı da yok zaten.

0|2
    0|3
  • beşiktaş yenilirken gördünde galatasaray reale ezilirken görmedinmi o zaman galatasarayda büyük sayılmaz ülkemizi rezil etti

1|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• kaçıncı büyük olsun sen söyle gizli?senden habersiz bişey olamaz zaten merak etme:)

1|2
    1|0
  • Bu gizli gs li bağyanların mazisinde mutlak yakışıklı bir renktaşım var :)

0|0
    0|0
  • Abartma Gizli ..

Beşiktaş değil de Çaykur Rize mi olcak ya da Bursa mı olcak ?

İstikrar önemlidir ..

0|2
    0|0
  • 11 şampiyonluktan üçüncü büyük işte.

(13 demiyorum, 2 tanesi beleşe verildi)

2|1
    1|2
  • Tek büyük Galatasaray

Bunun 2,3.büyüğü yok..

0|0
    0|0
  • geçen haftaki maçı izlediysen hakem sayesinde alan bir takıma karşı küçük olmaksa sana göre büyüklük varın hepiniz büyük olun.neyse ki iyi gün taraftarı olmadık olmayacağız nokta koymuyorum kartal diyorum

0|2
    0|0
  • 1. si beşiktaş maçı 2 hafta onceydı gecen hafta değil

2. si beşiktaşı yenmedınız beşiktaş maçını hukmen kazandınız

3. Sü beşiktaş taraftarı Turkiyedeki tek taraftardır. Hakeme isyan edip sahaya girer stad yakar. sizin gibi Hocasına eleman diyip kıcına tekmeyı basan ınsanlar karsısında duğme ılıkleyıp yalakalık yapıp sonrada taraftarım demez. Büyüklük böyle oluyor sizi iyi gün dostları biraz öğrenın.

2|2
    1|4
Yükleniyor...