Juventus GS maçı ne olur sizce?

Ben Juventusun 4-0 alacağını düşünüyorum. GS bu gruptan imkansız çıkamaz.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'ın oynadığı maçlarda hiç bir zaman rakip umutlanmamalı real madridden 6 yedik diye alay eden ağzının suyu akan 8jk lilere neler yaptıysak aynı renkte olan juveyede yaabiliriz ama yenilirsekte Türkiyenin en büyük takımı olduğumuz gerçeği hala ortada :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 12

• Juventus guclu bır rakıp ama gs de akıllandı dıye dusunuyorum artık fark yemez. yersede nolur zaten realden fark yemısın bir kayıp olmaz. ha gs nın maçı alacağını umut edenler vardır ama objektif bakıldığında biraz zor o yuzden real maçından oncede soylemıstım ; burda maç başlasın dayanamıyorum artık saatler geçmiyor gibi heyeanlar yapmayın kı şoke olmayın arkadaşlar. Bana göre ha real madrid ha juventus hatta ronaldo olmasa juventus daha ıyı.

0|0
    0|0
  • Gs beraberlik içinde gidebilir akşam dizmiş futbolcuları ilergeri sagasola takim halinde hareket edmelerini soyluyordu. Yenebilirizde

0|0
    0|0
  • Galatasaray inşallah olumlu güzel bir sonuç alacak

0|1
    0|0
  • Yeniliriz ama o kadar fark da yemeyeiz koçum..

0|0
    0|0
  • Bende Gs gol atar diyorum 3-1 felan

0|0
    0|0
  • bende fenev bir 9 sezon daha avrupaya gidemez diyorum tarihte 32 macin 17sinde sike yapip sampiyon olamayan tek takim unvani bosa verilmedi

0|0
    0|0
  • yok 10 tane atacak sankı koskoca Galatasaray mahalle takımı

0|0
    0|0
  • Avrupadan kovulanlar Galatasaray hakkında yorum yapıyorlar komik.

0|1
    0|0
  • galatasarayın bu gurupta alacağı maksimum 4 puandır. bu takımlar cluja bragaya benzemez

0|0
    0|1
  • 2-0 juve alır

0|1
    0|2
  • cimbomlu oldugum halde yenilicez gibime geliyo :D

0|0
    0|0
  • 3 tane yer gs bugün oturur poposunun ustune :)

0|0
    0|2
Yükleniyor...