Bir insanın gönlünü fet edebilmek için netadar çılgın olabilirsiniz.

Evet Beyler bir kızın çıkma teklifinizi kabul etmesi için nekadar çılgın olabilir nekadar cesur olabilirsiniz. Neler yapardınız.

Ve kızlar Bir erkeğin teklifini kabul etmek için nasıl bir teklif nasıl bir süreç istersiniz.

Güncellemeler:
Kendi analizimi yazayım. Bana göre bayanlar ısrarcı kovalamacaları ve bu kur dönemini eğlenceli bir maceraya ceviren erkekleri asla red etmiyorlar. Tecrübe ile sabit.

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• cilginligi sadece erkekler mi yapar :)

+5 yildiz versemmi diye dusunuyorum :-D

0|1
    0|0
    • Genel olarak ks mensupları kızların susması erkeklerin konuşması gerektiği yönünde beyanatta bulunduklarından sebeb dir ki böyle bir kısıtlama koydum. Ama evet talia nın cılgınlıkları özel olarak dikkatimi çekti şimdi :)

• Bende hak ediyorum ama şimdi itiraf et :)

• bak seeeen :-D

Kızlar Ne Diyor 11

• ona feridun düzagaçtan 'beni bırakma ' adlı şarkısını dinlet bence geriside sana kalmış

0|1
    0|0
    • Benim böyle bir sıkıntım yok. Girmek istediğim yüreğe hep bir şekilde girmeyi becerebildim ben. Sadece insanların çılgınlıklarını görmek istedim. Senin yazdığın sa okadar sıradan ki yani sıradan bile değil hani.

• sonuç pozitif tabikide o kadar emek var ortada :)

• iyi o zaman :)))

• Önce hoşlanmam sevmem lazım .

0|0
    0|0
  • Feth edebilmek olacak o

0|1
    0|0
  • bir erkek bir kadını istemediği zaman o iş olmuyor, ama bir kadın erkeği istemiyorsa, erkek türlü oyunlarla ve sevgisini ona göstererek kadının kalbini kazanabiliyor, çünkü kadınlar duygusal yaratıklar:)

0|0
    0|0
    • İstemez ise elbetteki olmaz. Konu istenilmeyeni istenilir hale getirmek. Ne yani istemiyor diye pes etmek doğrumu. Aynı şekilde olmuyor diye zorlamakta doğru değil. Bu yüzden gönlü fet etmek diye bir tasir kullandım ya.

• :) bencede bir musibet bin nasihatten iyidir demişler.

• orası öyle ne kadar nasihat olursa olsun, insan yaşamadan tam manasıyla onu anlayamıyor :)

• bu saaten sonra sanırım eyfel kulesine çıkıp urfaya sesini duyuracak kadar seni sevviyrm tubaaa demesi lazım yoksa inancım kalmadı artık :)))

0|0
    0|0
    • Haa haaa bak işte bu çılgınlık. Ama ayrılık süreclerini eğlenceli bir macereya ceviremeyen partner bence af edilecek partner değildir. Yetersiz. :)

• Buna cevap verirsem kafan allak bullak olur. Şu an buna cevap vermeyeceğim.

• bak şimdi ne demeye getiryrsn :\\ neyse cevapsız kal barii

• Ben sevmiyorsam zaten ne yaparsa yapsın faydasızdır.Ama ben gölümü kaptırdıysam bakırdan bir yüzük bile alsa benim icin pırlantadır..

0|0
    1|0
    • Sevilmek için ilgi alaka ister. Öyle damdan düşer gibi sevilmez. Esasen bana göre bu dönemleri eğlenceli bir maceraya cevirebilmek sevginin kapısını açar. Zaten teklif aşamasında sevgi olmaz. çıkma teklifi dedik evlenme değil. Demi ama :) Şimdi yeni cavabı rica edeyim .

• şımartmışlar seni ...

• Yok be kimse bişey yapmadı eskiden beri böyleyim. İmalat hatası :)

• ciddi anlamda sevdigini hissetsem kabul ederim

0|0
    0|0
  • Ne yapmam ki.

0|0
    0|0
    • İşte bir çılgın daha. Misal. Biri var ilgileniyorsun. ama onda tık yok. Hadi tavla bakalım. Top sende :) Buyur meydan yiğit görsün :)

• karşı tarafın istemesi önemli olan

0|0
    0|0
    • Sabırla verilen her emek karşılığını verir. Önemli olan karşı tarafı çözüp ona göre yaklaşabilmektedir. Acizane kanaatim ce. Yani bu işler esasan kalıba sokulamaz zamana kişiye göre değişir formülü yoktur. yine acizane kanaatimce.

• bir erkek istenmiyorsa kendinide parçalasa olumsuz olur bence

0|0
    0|0
  • teklifini çok güzel biryerde dalga sesleri arasında yaptı 6. ayımızda yüzük aldı ve önmde diz çöküp taktı. inşallah evlilik teklifini de ondan çok romantik ve farklı bir şley bekliyorum :) zaten öyle olmazsa kabul etmem :D söyledim ona da: D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir karşı cins için böyle yapmacıklara giremem doğal olmalı herşey beni böyle sevmeli sevecekse sevmeyecekse kendi bilir.

0|0
    0|0
  • romantigin dibine vuracak kadar

0|0
    0|0
    • misal çikekler ne güzel doğa hoş lay lay bunları herkes yapar. Farkı olan cesaret isteyen şeyler dostum. Yani dediğim şu yarin nazını ne kadar çekebilirsin

• Sana ısrarla yok diyen bir bayana ve hatta abartalım sokakta bağıran nefretlerini sunan bir kızın kapısına 8 ay 1 yıl bir fiil her gün bir gül bırakacak kadar sabırlı olabilir misin misal. :)

• seviyorsam evet sesimi cıkarmam söyle birşeyde var ben öyle dengesiz kızları sevmeyecegim için sorun olacagını sanmıyor ha sonradan böyle yapsa bile gercekden canımı verecek kadar cok seviyorsam dedigim gibi gülün dikenini katlanırım

• sadece kendim olmam yeterlidir sanırım

:))

0|0
    0|0
    • Buna züğürt tesellisi denir dostum. Olmaz öyle şey. Olmuyorda zira yaptıklarında da kendinsin. O yüzden bişeyler yapman gerekiyor.

• Kızmaya gerek yok züğürt tesellisi derken kötü bişey demedim. Sadece yalın olma rekli ol dededim. Tabi karar senin.

• o zaten içinde vardır doğaçlama olarak:)

kızmadım merak etme

Yükleniyor...