Bırakın konuşalımmış, erkekmiş!

kahvaltı yaparken bırakın konuşalımm diye bir programa denk geldm kocası kadını aldatmış fakat kadın: geri dönse kabul ederim

sunucu: neden

kadın: aynı yatağı paylaştık

sunucu :sizden başka kişilerlede aynı yatağı paylaştı yanıtını vernce kadın erkektr yapar dedi...

sorum şu bayanlar: sizde mi aynı düşüncedesinz?

erkekler: sizce doğru bir düşünce mi?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• düşünce doğrumu yanlış mı bilmemde. Ben kendi başımın çaresine bakarım yalnız ama gururlu yaşarım diye yola çıkan bir çok bayan bu ülkede dul damgası yemenin nasıl bişey olduğunu bilmiyor 5-10 sene sonra bu kişileri bulup onlara fikir sormak şimdiki aklın olsa ne yapardın diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kendinde bir eksiklik gördüğün den söylemiştir erkeğede kadına da doğru değil ancak hemende ayrılmakta mükün değil iplerin koptğuğu bir yer var tam oranın yerini bilemiyorlar birden bire bakıyorsun kaybolmuyş gitmişsin

konuşamıyoruz tahamülümüz yok birbirimize esas eksiklik burda zaten bunu aşarsak azalır bence

0|0
    0|0
  • cahillik işte sebebi budur

0|0
    0|0
  • Bence yanlış bir düşünce erkektir yapar deyince biz yapmayanlarında şanını lekeliyor bu sözler. Erkek aldatırsa şerefsiz kadn aldaırsa da o*nun önde gidenidir. Ve ben bir yalanla mutlu olacağıma bir gerçekle acı cekmeyi isterim. Allah sonumuz hayır etsin

0|0
    0|0
  • bı kere erkek ve kadın olarak ayırmayalım hıcbır ınsan aldatılmayı haketmez ve hıc bı sekılde erkektir yapar dıye bı durum yok cahılce soylenmıstır aldatmak farklı bı olgudur önce o ortama gelınırken nelerden gecılmış ona bakılmalı bı ınsan bı ınsanı neden aldatır...!ama dediğim gibi kimse aldatılmayı haketmez arkadaş kadına değer vereceksı saygı duyacaksın kadında erkeğine saygı duyacak yalandan aşklardan bahsetmıyorum cıkar ılışkılerınden bahsetmıyorum...

0|0
    0|0
  • kimsenin aldatma hakkı yok erkek kız fark etmez sevgiye ihanet olmaz edenin adı bellidir..

0|0
    0|0
  • ben bir erkek olarak şunu söyliyim o beni o günden sonra kabul etse ben onu kabul etmezdim beni kıskanması lazım benim kadınım bu olmalı.

0|0
    0|0
  • Herkesin icinde yasadigini bilemeyiz

Dogruda herkese gore degisir

Onunla yasamasi onu seviyor anlamina gelmez ya da vazgecmesi sevmiyor anlamina gelmez.

Herkese gore herkesin cok rahat bir hukum verme marifeti var ama

Gercek bizim bildigimizin cook disinda

Hepsi bu

Dogruda bulmuyorum yanlista

0|0
    0|0
  • malca düşünce

0|0
    0|0
  • 'Hadi oğlum göster amcalarına pipini' cümlesiyle başlayan ve 'erkektir yapar, elinin kiridir' cümlesine gelen süreçte kadının yeri hep bu olayları izlemekle geçti. tek nedeni bu.

0|0
    0|0
  • la havle... Bu zıhnıyet yok boyle bır olay...

0|0
    0|0
  • Cahillik işte ne diceksin.

0|0
    0|0
  • :D ben cekımser kalıyım bende bıgun yaparım sımdıden laf soylemıyım :D

0|0
    0|0
  • Hadi bekarlar...Boşayın karıları:)))

0|0
    0|0
  • kesinlikle dönüpte yüzüne bakmazdım eğer ben onu aldatıcak kadar serefsizssem o beni kabul etmemeli .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o erkekleri de o kızları da bu salka zihniyette yetiştiren anne babalardır. daha doğrusu annedir.

ben çocuğuma asla geri kabul et o erkektir demem,oğluma da sen erkeksin ne yapsan makbuldür demem.

0|0
    0|0
  • böyle cahillerin aptalların olması ne kötü ya. ondan sonra iyice cesaretlensin. Direk boşarım dakika bile beklemeden.

0|0
    0|0
  • Namusun cinsiyeti yoktur,

Uçkuruna sahip olamayan,bana hiç sahip olamaz,beni hakedemez..

Asla affetmem..

0|0
    0|0
  • mal kadın , ne olucak. hak edyo böleleri her şeyin en kötüsünü

0|0
    0|0
  • ne kadar sevsemse başka tenin kokusu sinmiş üzerine bana ne hayrı olacak kapıdan dışarı adım attığımda adam kendi evimize kendi yatağıma getirip te yapabilir düşüncesi bile iğrenç katlanamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...