Odun değilmis belli etmeyi sevmiyormuş erkekler sizde mi bóylesiniz sevgilinize karşı ?

sevgilim bazen inanılmaz derece de romantik bazende tam bir kalas oluyor.bizim 2 gün sonra 5.ayımız oluyor anlasın diye dün akşam konuşurken dedim ki bugün ayın kaçı dedim 1i dedi.başka önemi yok mu dedim olmaz mı 01.10.2013 dedi.hatırladı ben farkındayım ama sölemedi sonra durup dururken seninle gecirdigim 5 ay nasıl geçti hiç anlamadım dedi.hani dedim hatırlamamıstın ben tabiki hatırlıyorum ama o an belli etmedim soguk kanlı olasım geldi dedi.biz sımarmayalım diye mi öyle yapıyorsunuz erkekler

Güncellemeler:
az öncede hatunum ben çok mu odunum diye mesaj attı :)

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• karakterine göre değişir ben söylerim hatta haykırırım seni seviyorummm diye :D

0|0
    0|0
  • Abartmayın kızlar ya, yakında biriniz de çıkıp gün hesabı yapacak, seninle geçirdiğimiz 395. günü nasıl hatırlamadın yazıklar olsun :(

0|0
    0|0
  • zero erkek imajını vermek istemiyor.

0|0
    0|0
  • evet böyleyiz

0|0
    0|0
  • hayır gururumuza yedıremıyoruz romantık olmayı.bıde agırlıgımızı kaybederız korkusu.her erkek bı kıza söz gecırmek sözu dınlensın ıster.eger romantık olursa bu agırlıgı ortadan kalkar hıssıne kapılır.

0|0
    0|0
  • vallaçok çok severim onu çiçek hhediye vs herşeye boğarım bu aralar malesef yok öyle biri :(

0|0
    0|0
  • Arkadaşım benim bildiğim yıl dönümü yanı yılda bir kutlanır adam işi gücü bıraksın sene yaşadığı ilkleri günleri aylarımı yazsın birde bu yüzden erkeklere odun diyorsunuz ya asıl siz bencil duygusuz düşüncesiz odunsunuz :(

0|0
    0|0
    • hatırlamasa da trip atmazdım sadece merak ettim hatırlar mı diye

• hayır sadece bazen romantik oldugunu belli etmiyor bütün erkekler mi böyle dedim

• bütün erkekler böyle peki beşinci ayı hatırlamadık diye bütün kızlardan tripmi yiyeceğiz bütün kızlarmı böyle :) Hatırlamadık diye odun mu olmamız gerekiyor. İlla hakaret mi etmeniz gerekiyor

• odunum hahahahh :D

0|0
    0|0
  • ne var yani su sevgilini özel günlerde şımartsan ölürmüsün :D

0|0
    0|0
  • Cocuk hakli :-):-):-)

0|0
    0|0
  • hatunum ne yaw kro mu ?

odun adamla ömür geçmez, çok yakınlaşınca birazda olsa romantik olunması lazım kadına kadınlığını hissettiremedikten sonra erkeğe erkekliğini hissettiremedikten sonra öyle ilişkiyi istemem

0|0
    0|0
  • romantizm rutinleşirse sıradanlaşır. kıymet bilmezsin. ayrıca her ne kadar inkar edecek olsanda kendisine karşı ilgin azalır. bu yüzden biraz kaba saba olmamız gerekiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• defalarca söylenebilir ama hiç söylenememesi tuhaf.aşırısı zarar tama da kadın dediğin ilgisiz bırakılmaz.çiçek bile bir iki güzel cümlede çiçek açıyorsa..

0|0
    0|0
Yükleniyor...