İlginç bu soruu bence bir düşünün çözemedim henüz ?

Bakın şimdii siz bu ülkenin basbakanısınız .Bu türkiye sınırları içerisinde ölümsüzlük oldugu söylentieri çıkıyor ve araştırmacılar 1 hafta boyunca espit yapmaya baslıyor ülkenin hiçbir sehrinde ölüm filan olmadıgı görülüyor .Dogumlar devam ediyor ama hiçbir insan ölmüyor .Mesela işçiler calışıyor yaralanıyor kanser hastaları iki gün sonra ölecegini biliyor ama ölümsüzlük oldugu için acı cekiyor ölmüyorlar . SİZ BİR BASBAKAN OLARAK BU KADAR SORUNUN ALTINDAN NASIL KALKARDINIZ ? herşeyi incesine kadar düşünün ve cevaplayın çok ilginc bir durum :)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• yetersız kaynaklar,suç oranlarında patlama,ve idare edemedıgın muthıs nufuslu bır toplum..Kaossss yani..

0|1
    0|0
    • aynen öyle .

• @Frosdth tum kaynaklarimizin yenilenebilir oldugunu soylemis ama nesli tukenen canli turleri, iklimlerin degismesi, kuresel ısınma, bunlar nüfusun artışı ile alakali.. Eger dunya kendini yenileyebiliyorsa ilk isi kendisine en cok zarar veren canliyi temizlemek olur..

• katılıyorum

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu durum cok bilimkurgu olsada reel hayatta daha da kotu bir durum soz konusu! Ilk insanin ne zaman dunyaya geldigini ya da evrimini tamamlandığını bilmiyoruz ama MS. 1800 yilinda dunya nufusu 1 milyara, 1920 yilinda 2 milyar, 1970 yilinda 4 milyar (ki dunya kapasiyesinin tavan noktasi bu nufustur bilim adamlarina gore), ve gunumuzye yaklasik 7 milyara ulasti. Veriler 2050 yilinda 9.5 milyar olacagini soyluyor ve kaynaklar hizla tukeniyor.. Asil soru bizden sonra ki neslin nasil bir cehennem yaşayacağı? Herseyi incele asil ilginc durum bu. Hadi kolay gelsin =))

0|0
    0|0
  • Herkesin kafasına sıkartım

0|0
    0|0
  • Kafası kellesinden ayrıldığı halde yaşayabilen hiç bir varlık yoktur. Vampirleri örnek al ölümsüzler güya ama kelle giderse onlarda ölüyo :) Başbakan olsam kelle alırdım olay kapanırdı.

0|0
    0|0
    • dış ülkelerden sizin ülkenize geliyorlar ölümsüzlük var diye hastalıklar artıyo kimsede ölmüyo hastaneler doluyo . çok zor bir durum .basbakanda katil olucak demekki . ilginc bir teori

• Soruyu şu şekilde anladım ben sen birilerini ölmüyorlar diye öldürmek istiyorsun dimi ? Ben böyle anladım yani nasıl öldürürüz diye. Yoksa bana ne la millet ölmüş yaşamış.

• yetersız kaynaklar,suç oranlarında patlama,ve idare edemedıgın muthıs nufuslu bır toplum..Kaossss yani.

Entropii nin dedği gibi . basbakan olsaydın ne yapardın ?

• Ne kadar tuhaf ve anlamsız bir soru.

0|0
    0|0
    • bende basta öyle düşündüm . ama insanların ölmedğini düşünsene öleceğini bildiği halde ölmüyo depresyondan insanlar kendini öldürür

• Benden önceki ülkeyi iyi s..kmis der makama ceketimi asar yol alırdım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...