Galatasaray Juventus karşısında Nasıl Bir Kadro İle Sahaya Çıkmalı?

Ben Artık tek forvet oynamamız gerektiğini düşünüyorum çift forvet+Sneijder olmuyor bence Muslera-Sabri-Semih-Dany-Riera-Selçuk-Melo-Bruma-Amrabat-Sneijder-Drogba ile sahaya çıkmamız gerektiğini düşünüyorum sizin 11 İniz nasıl?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• Muslera

Eboue Chedjou Semih Riera

Selçuk Melo

Amrabat Sneijder Bruma

Drogba

Mancini'nin Antremanda ki ilk 11 ..

Bence gayet makul .. Tek forvet olayına çok sevindim ..Burak'ın aklı başına gelmeli .Hem böylece Sneijder daha yararlı olacak , Bruma desen felaket zaten bayılıyorum futboluna inatçılığına ..

Ben inanıyorum Renktaş alırız bu maçı ..En kötü beraberlik ..

4|4
    0|3

Kızlar Ne Diyor 4

• gözün aydın tek forvet oynatacakmış mançini kesinlikle riera oynamalı o chedjunun allah cezasını versin ona güvendik oynayamıyor aldığı para zıkkım olsun

2|2
    0|0
  • Muslera-Drogba-Umut-Chedjou-Amrabat-Sneijder-Bruma-Selçuk-Semih-Riera-Dany

Derdim bende çift forvette..

Tek forvet oldu ama gayette iyiydi ben çok beğendim özellikle Umut hamlesini,adamın taktiği sayesinde Gökhan Zan bile gösterdi kendini

0|1
    0|0
  • benim kadrom muslera+riera+semih+hakan+selçuk+melo+bruma+amrabat+sneijder+drogba

1|1
    1|0
  • ulan bu döt fenerlilerin ödü kopuyor 3,5 atıyorlar gs maçı alır diye yusuf yusuf atıyorlar

2|4
    1|3
    • ey şike cumhuriyeti sizle maç yapmıyoruz juventus ile maç yapıyoruz mk size giren çıkan ne

• Onların şampiyonlar ligi macerası Galatasarayın rakiplerini desteklemek olmuş

• boşuna ezikbahçe demiyoruz onlara

Erkekler Ne Diyor 13

• kazma burak oynamasın onun yerine umut oynasa artık.

muslera-eboue-chedjou-semih-riera-selçuk-melo-bruma-amrabat-umut-drogba veya drogba tek forvet 5 li ortasaha iyi olur.

0|1
    0|0
  • Deplasmanda defansif ağirlikli bir kadro şart...

0|1
    0|0
  • Muslera eboue semih dany riera selçuk melo amrabat sneijder bruma drogba diyorum :)

0|1
    0|0
  • MUSLERA-EBOUE-SEMİH-CHEDJOU-RİERA-AMRABAT-MELO-SELÇUK-BRUMA-SNEİJDER-DROGBA sistem 4-2-3-1

1|0
    0|0
  • İlk 11 belli oldu, Muslera, Eboue, Chedjou, Semih, Riera, Melo, Selçuk, Bruma, Aydın, Sneijder, Drogba

0|0
    0|0
  • aydın falan deniyor aman diyeyim.

bence muslera, eboue, semih, chedjou, riera, selçuk, melo, sabri, sneijder, bruma, drogba şeklinde çıkalım. sağ kanatta sabri, solda bruma, drogba tek forvet.

1|0
    0|0
  • burak hariç hepsi..

0|1
    0|0
  • Muslera, Semih, Eboue, Chedjou, Riera, Melo, Selçuk, Amrabat, Bruma, Sneijder, Drogba.

0|0
    0|0
  • Doğruya doğru Türkiyede desteklediğim takım galatasaray Ama Juventus alıcak. Kadroya bak..

0|1
    0|0
  • kadroda aydın olduğuna göre diğerini tahmin etmeye gerek yok. bence bu maçtan puan beklemeyin

0|0
    0|1
  • Sabri yerine Eboue

Riera yerine Hakan

Diğerlerine katılıyorum

0|1
    0|2
  • ne ile çıkarsa çıksın yenilecek

0|0
    0|1
  • Melo ile Selçuk ön liberoda sağ kanatta Bruma sol kanatta Riera, sol bekte de Hakan Balta'yı oynatırdım ben olsam, ileride de çift forvet Burak Drogba ya da Umut da olabilir Amrabat ile Sneijder de gidişata göre ikinci yarı girer yani 4-4-2 oynatırdım defans dörtlüsü de Sabri-Semih-Chedjou-Hakan.

0|1
    0|0
Yükleniyor...