Iş yerinde teknik bir konuda kaygılarımı dile getirdim ancak patronum bişey olmaz modunda ne yapmam gerek ?

Merhaba özel bir şirkette mühendis olarak çalışıyorum. Bir konu vardı(Teknik detayla boğmak istemem sizi) bu olay böyle olmaz dedim. Meslektaşlarıma sordum, imalatçılara sordum onlar da aynı fikirde dedim ancak dinletemedim. Bu proje bu konu atlandığından ötürü başarısız olacak. Ve projeyi ben yönettiğim için de kabak benim başıma patlayacak...

Ne yapmam gerek ?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• işi resmiyete dök dostum. YAni sözlü değil yazılı olarak beyanda bulun bir kopyasıda sende olsun mail de atabilirsin. Bu hata sorumluluğunu senin üzerinden alır. Patronun ne kadar esnek bilemicem yanlız şunu unutma sen bir mühendissin ve teknik işleri kendisi çok iyi yapabiliyor olsa seni zaten işe almaz. Bu düşünceyle hareket et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sürekli olarak gündeme getir ..eğer tek başına başarısız olduysan yanına projede takım arkadaşlarınıda yanına alıp patrona bu projeyi tekrar gözden geçirmesini ..çok önemli bir detayı atladığımızı söyleyin.o konuyu vurgula

0|0
    0|0
  • patronda bir mokluk var

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Haaaa, şu da var. Eğer insan hayatı ve güvenliğini tehlikeye atacak bir durumsa, ya da patron günah keçisi arıyorsa ve niyeti sorumluluğu senin üzerine yıkmaksa, derhal istifa et, ve istifa dilekçende de durumu bildir. Hapis yatmaktan ancak bu şekilde kurtulabilirsin.

0|0
    0|0
  • patron olmaza bakmaz, maliyete bakar, olura bakar, olmaz dersen ters işler, bu şekilde olması gerek dersen maliyet sorar, zaman kaybına bakar.

başarılı olursa fikir onundur, başarısız olursa sorun sizindir.

0|0
    0|0
  • dimi ya sen patrondan ha mı iyi bileceksin :) Bir şey olmaz bir şey olmaz. Makina bozulunca da bırak o tamir etsin.

0|0
    0|0
  • klarik patronlar:).daha once yapmıstr o aynı projeden.sn dediğini yap .maliyet artarsa sorumlusu sn olursun

0|0
    0|0
  • Yazıya dök. Yazılı olarak--en azından e-mail ile--patrona ilet. İşler ters gittiğinde elinde belge olsun.

0|0
    0|0
  • Ozaman son birkez yalnizca

Bu projenin basarili asla olmayacagini soyle son kez

Ve nedenini sormazsa karisma dahasina

0|0
    0|0
  • Patron dediğin işyeri sahibimi müdür mü ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...