Çok kısa ömrünüz kaldı, n'aparsınız?

Allah başa vermesin ama çok kötü bir hastalığa yakalandınız ve kurtulma ümidiniz yok üstelik doktorunuz birkaç ay ömrünüzün kaldığını söylüyor napar ne düşünürsünüz?

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• eylenırım sabahtan aksama kadar eylenırım motorumla uzun seyahate cıkarım bankadan kredı cekerım yerım amk inşallah ölürüz yoksa kredi kalır üstümüze :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• sessiz sakin bir dağ evine çıkardım.

kaza namazı kılmaya baslardım. bir kaç ayda anca tamamlarım heralde...

2|0
    0|0
  • Ölücem diye sevinirdim ve hayata dair hiç bişeyi takmaz

Sevdiklerimle görüşür ; ya ben ölüyom hakkınızı helal edin diye tokalaşıp makara yapardım :D

0|0
    0|0
  • Napacam insanlık fıtratı geregi cok üzülürdüm. Eger imanim yeteri kadar kuvvetliyse toparlar tövbe ve ibadet ederdim. Degilse ALLAH etmesin isyan icinde son nefesi vermek var

0|0
    0|0
  • Bir silah satIn alip bazi insanlarida yanimda gotururum gozumu bile kIrpmam ates ederken :)

0|0
    0|0
  • İşi gücü, parayı pulu bırakır, kalan hayatımda her anın tadını çıkarırım.

1|0
    0|0
  • Cidden şöyle 2-3 ay ömrüm kalmış olsaydi giderim o Tayyibi doguran ananin mezarini sulardim ama suyla degil amonyak ile.

0|2
    0|1
  • ibadet ederim

0|0
    0|0
  • Namaza başlarım :D :D

0|0
    0|0
  • Sabaha kadar içer eglenırım ohhhh be daha guzel haber mı olur derım:) yeter çektigim dunyayı gıdıyorum uleyyn derim:)

0|0
    0|0
  • Ulan bir tane kız var, hergün geçiyo önümden. Vallahi çok pis dalardım.

0|0
    0|0
  • ınsan olcegını duysa piskolajı dıye bısey kalmazkı mala baglar :D

0|0
    0|0
  • doktoru döverim ben, o söylemese bilmeyecektim, zaten ölecem ceza alsam da bişey olmaz ohhhh sorunsuz giderim

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiçbir değişiklik yapmam herhalde. Sadece sevdiğim yemekleri daha sık yerdim.

0|0
    0|0
  • en sevdiğime koşarım..aileme yani...

0|0
    0|0
  • Çok kısa ömrüm kaldı deyip Allah'a ibadet ve tövbe etmek, son gün sınava çalışmak gibi bir şey.

0|0
    0|0
  • Gelsin huriler oh oh

0|0
    0|0
  • sex yaparım mutlu ölmek gibisi yoktur :)

0|0
    0|0
  • Bir sigara yakarım.

0|0
    0|0
  • Üzülmezdim bile Allah'ın verdiği canı Allah alır hemen abdest alır ibadet etmeye başlardım helallik isterdim herkesten yaptığım hatalarımı düzeltmeye çalışırdım o an geldiğinde mutlu ölürdüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tövbe ederdim sonrasında sevdiklerimle zaman geçirip görmediğim yerleri görmek yapmadığım seyleri yapmak isterdim.

0|0
    0|3
  • geçen yıldan beri beri buradayım hala aynı soru geliyor.amuda kalkar o günün gelmesini beklerdim :D cidden merak ettiğin için mi sordun

0|0
    0|0
  • Başın sıkışınca tövbe etmek faydasız olsa da umut fakirin ekmeği der namazıma niyazıma birebin katar rabbimin beni imanlı bir şekilde yanına almasını niyaz ederim.

0|0
    0|0
  • Kimseye bir şey söyleden normal hayatımı yaşarım herhalde ama sevgilimi terk ederim.

0|0
    0|2
  • oturur Azraili beklerim.

0|1
    0|3
  • bol bol gezerim:)

0|0
    0|2
  • hiç bir fikrim yok

0|0
    0|2
Yükleniyor...