Yabancı biriyle birliktelik??

Sayın KS üyeleri sizler kültürünü, lisanını bilmediğiniz yabancı biriyle birliktelik yaşamayı hatta evliliğe gidecek bir ilişkiye başlamayı düşünür müsünüz? Lisanımız , kültürümüz bir değilse nasıl anlaşıcaz da o aşamaya gelicez diyebilirsiniz ama az buçuk ortak lisanınız var diyelim siz anladınız ^_^

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Evet düşünüyorum.Kültür dil gerçi kore dili ural-altay dil ailesine bağlı Türkçe ile gramer aynı fakat kültürel olarak farklılar ve bu hoşuma gidiyor.Kendine yeni bilgiler katmış oluyorsun yeni bir kültür öğreniyorsun.Bence hiç bir sıkıntı yok gayet iyi olur.

1|0
    0|0
    • bu açıdan bakmak da güzel

• kültürel farklılıklar var yazacaktım ve yazmışım yeni klavyemden nefret ediyorum o eski hızı vermiyor :)

• anladım ben :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Gecen hafta ingiliz bir kIzla gorusmustuk arkadas ortaminda bir arkadasin kuzeni, guzel hos ve ilgiliydi ama gidecek sonucta maceradan fazlasi olmazdI bence o yuzden fazla dusunmedim yine olsa yine dusunmem

1|0
    0|0
  • uzun sürmüyor. güzel başlıyor ama devamında bir sürü fikir ayrılığı başlıyor...

1|0
    0|0
  • bence farketmez. ama ilişkiye daha başlamadan evlilik düşünüyorsa karşımdaki kişi o ilişki zaten pek iyi sonuçlanmaz. bu tarz ilişkilerde çok çok çok anlayışlı olunması şart. en önemli şey bu oluyor.

1|0
    0|0
  • Ortak bir seyler varki evlenmeyi düşünüyorum. Evlenme asamasina gelmişsem zaten anlasiyorumdur.

1|0
    0|0
    • evlilik uç noktası anlaşılabilir yani değil mi

• yok evlenmeyi düşünmüyorum işte o çok uç noktası bana göre hani olur da evliliğe kadar giden ilişkisi olan bir arkadaş vardır onu o yüzden ekledim

• Tabi her evljlikde oldugu gibi sıkıntılarda olur

• yabancı briyle olmak asla istemem ben

buyuk konusmayayım ama

cok guzel bulmuyoum ben onları

hadi anlastın diyelim zaman gectikce ikirler duygulardan agır basmaya başlıyor

1|0
    0|0
  • Yabanci diye ayirmayin sonuçta hepimiz bu dünyanin evlatlariyiz .

link

1|0
    0|0
  • Evet isterdim bir çok yabancı ne kadar güzel olursa olsun kendini begenmiş degil en azından :)

1|0
    0|1
  • gönüller bir olsunda kültürümüz farklıysa biraz zorlanacagız

1|0
    0|0
  • ortada aşk varsa insanı ne durdurabilir ki ?

1|0
    0|0
  • ruslar olmaz o zaman az çok biliyoz kültürlerini çünkü

1|0
    0|1
  • Ben bir yabanciyla evliyim. Hersey guzel gidiyor. Tabi baslarda farkli kulturlerden gelmemizin getirmis oldugu kucuk anlayis farkliliklari vardi, ama zamanla esler birbirini tanidikca o farklar kayboluyor. En buyuk farklilik esinin cinsel anlamda en az senin kadar tecrubeli olmasi ve bunu da seninle acik acik konusmasi oluyor. Tabi hala alisamadigim bir baska konu cok dekolte giyinmesi ve ic camasiri frikiklerini cok vermesi. O da benim onu uyarmami sevmiyor haliyle.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...