Sürekli ağzımı arıyor benim.

hoşlandığım çocuk itiraf etmem için ya da söylemem için uğraşıyor ve ağzımı arıyor ikidebir farkediyorum ama neden yapıyor olabilir bunu.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• benim söylemeye cesaretim yoksen söyle de sevgili olalım diye çırpınıyor çocuk :D

0|0
    0|0
    • AMA BEN ONA COK BELLI ETTIM HISLERIMI DUYGULARIMI SOYLEMESEM BILE EYLEM OLARAK . onu onemsemem halini sormam merak etmem konusmak istemem siir yollamam dan anlamiyorsa ? illaki neden soyletmek istesin?

• senin söylemeni istiyor =) egosundandolayı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• 30 yaşına geldin daha hoşlanma mi ariyorsun yama kendini . link

1|0
    3|1
    • bak kırıcı oluyosun :(

• hoslanmadan langadak evlencezmi. sen 30 a gelince yamiycan kendini ilk onune gelene belli

• Zevzeklk gibi

0|0
    0|1
  • Söylesen ölürsün di mi ?

0|0
    0|1
    • onu kaybedebilrim.

• İçinde patlayacagina onun götünde patlasın, hayatın boyunca söyleyememenin verecegi kayıp daha büy�k olur hacı...

• neyi itiraf etmeni beklediğine göre degişir

madem içinde bir itra dolu söz var

sende söyle gitsin

0|0
    0|1
  • sen açılırsan o kendini bırakıcakda ondan...

0|0
    0|0
    • AMA BEN ONA COK BELLI ETTIM HISLERIMI DUYGULARIMI SOYLEMESEM BILE EYLEM OLARAK . onu onemsemem halini sormam merak etmem konusmak istemem siir yollamam dan anlamiyorsa ? illaki neden soyletmek istesin

• Dan diye soz sorun "Ne soylememi istiyorsun?" diye ve bu sorunun cevabini almak icin israrci olun..

0|0
    0|0
  • kendi duygularını açıklamaktan korkup, senin bazı şeyleri başlatman için uğraşıyor olabilir..

0|0
    0|0
    • AMA BEN ONA COK BELLI ETTIM HISLERIMI DUYGULARIMI SOYLEMESEM BILE EYLEM OLARAK . onu onemsemem halini sormam merak etmem konusmak istemem siir yollamam dan anlamiyorsa ? illaki neden soyletmek istesin

• Kendi cesaret edemiyordur senin davranısına göre hareket etmek istiyordur.

0|0
    0|1

• ego tatmini.

0|0
    0|0
  • sana acılcak sende gaganı kapattıgın ıcın cocuk laf alamıyor sanada acılamıyor ondan

0|0
    0|1

• dişçi yapmaz lan senin yaptığını deyip tırmıkla vur azına abla

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Söyle de beraber olalım istiyordur.

0|0
    0|1

• kendi cesaretsizliğini sana atacak :)

0|0
    0|0
  • ondan hayır gelmez artislik yapıor

0|0
    0|1
Yükleniyor...