Galatasaray'ın Mancini hamlesi sizce tutar mı?

Galatasaray taraftarı olarak şimdiden olumlu ya da olumsuz yorumda bulunmaz mantıksız olur. Tarafsız yorumlamak gerekirse mancini gibi bir markanın getireceği yeni sistem galatasaray ile uyum sağlar mı? Sizce bu hamle takıma bir umut ve heyecan katar mı? Çok zor geçecek Juventus maçı hakkında görüşleriniz nelerdir...

• Kesinlikle başarılı olur
    100% (2)30% (3)42% (5)Oy Ver
  • Takıma fazla birşey katamaz
    0% (0)70% (7)58% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Galatasaray taraftarı olarak şimdiden olumlu ya da olumsuz yorumda bulunmak mantıksız olur. Tarafsız yorumlamak gerekirse mancini gibi bir markanın getireceği yeni sistem galatasaray ile uyum sağlar mı? Sizce bu hamle takıma bir umut ve heyecan katar mı? Çok zor geçecek Juventus maçı hakkında görüşleriniz nelerdir...

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray oturmuş bir takım Mancini son 2 yılın Şampiyon takımını devralıyor Fatih Terim gibi bir enkaz devralmıyor ben sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum Mancini yıldızları kontrol etmesini bilen otoritesi olan bir hoca özellikle Mancini ile birlikte savunmadaki problemlerimizi çözeceğimizi düşünüyorum ama şuda var Manchaster Cityde Kolarov´u beğenmeyen adam bizde Hakan Balta´yı beğenirmi orasıda düşündürücü

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Juve maçı çok zor olcak umarım üstesinden geliriz ..

Mancini iyi bir teknik adam sonuçta İtalyan ..Doğrudur geçmişi pek iyi değil ama takımımız hazır , kadromuz Ligin en iyisi durumunda ..Elinde ki kadroyu iyi degerlendirebilecek bir adam ..

Benim sıkıntı yaptığım tek konu İmparatorla yakaladığımız takım ruhunu Mancini ile yakalayabilir miyiz ? Çok zor ..

Takım ruhu olmadığı sürece ne kadar iyi olabiliriz ki .. Neyse bugünkü maçı atlatalım da inşallah toparlancak Galatasaray'ım ..

1|2
    0|0
  • Eleştiren çok ama ben kalitesine güveniyorum.

Bir tek ''İtalya milli takımdan teklif gelirse, gidebilecek'' maddesi canımı sıktı

0|1
    0|1
  • Başarılı olur..gerçi daha ilk maçına çıktı lig maçları da çok önemli..

Umarım taktikleri iyi kullanır

0|1
    0|0
  • tutuyor yavaş yavaş

0|1
    0|0
    • haha sorunun üzerinden bayağı bir vakit geçmiş olsada... cevap vermek için seçilmiş güzel bir zamanlamaydı... :D evet haklısın bende öyle olduğunu düşünüyorum. fakat hala aksaklıklar var sistem henüz tam oturmuş değil...

Erkekler Ne Diyor 8

• Şu takım her türlü gol atar bu kaçan pozisyonların bidaha kaçacağı yok ama şu takım savunma yapabilirse şu takım kolay gol yememeyi öğrenirse önünde kimse duramaz bunuda yapabilcek bir ekol varsa oda italya ekolüdür italya ekolünün öncülerinden biri ise mancinidir drogbası sneijderi bruması selçuk u bu topçularla gol atmak kolay

0|1
    0|0
  • bence tutmaz hacı mancini bu seneyı tatil olarak gorecek. avrupada hezımete uğrayıp lıgde kaçıncı sırada oldugunu bılmedıgım bır takıma geldi. basarısızlık ıcın cok bahanesı var sonrakı senelere bakacaktır. seneye bakıcam ben mancınıye

0|0
    0|0
  • galatasaraya terimden başkası fayda sağlamamış sağlamazda

0|0
    0|1
  • Takıma fazla birşey katamaz

0|0
    0|1
  • GS şu sistemle oynamalı:4-4-2+3+7:20

0|0
    1|1
  • GS şu sistemle oynamalı: Muslera /// Ebuoe-Semih-Dany-Riera /// Melo /// Selçuk- Yekta /// Sneijder- Drogba- Bruma (4-1-2-3)

0|0
    0|1
    • olabilir fakat geri dönüşler zor olur gibime geliyo bu sistemde...

• Fenerbahçe de bu sistemle oynuyor, ileri 3'lü ve orta sahaları biraz daha kaliteli olsa ligi domine ederlermiş bence...

• FATİH TERİMİN tutturdu dikişi zor tutturur

0|0
    0|0
    • Bende gs taraftarıyım fakat o kadar karamsar bakmıyorum. Bende terim hayranıyım. Fakat vizyonu geniş tutmakta fayda vardır. Kalıp düşüncelerden kurtulmamız lazım. Aysal suçluda bir söz vardır "hırsızın hiçmi suçu yok". Aysal en doğrusunu yaptı herşeyde gün yüzüne çıktı. Bütün gerçekler. Tutar ya da tutmaz ama umudum var. Kİmse boşa laf atmasın. Bu adam bir marka.

• dostum ben fb taraftarıyım öyle diyorsan öyledir tabi benim için farketmez.terimin geçmişi ortada bitmek bilmeyen uefa kupayı onun sayesinde aldınız onun için demiştim.

• İmparator Fatih Terim'in boşluğunu kimse dolduramaz...

Bu iş aynen attan inip,eşeğe binmeye benzedi :(

0|1
    0|1
Yükleniyor...