Türk Telekom Arena'ya maca Taksi ile gidilirmi?

Merhaba arkadaslar.. onumuzdeki zamanlarda istanbula gelmeyi dusunuyorum, Galatasaray macina. TTArenaya taksi ile gidiIiyormu? Bil bilginiz varmi?. Veya umraniyeden en kolay nasil ulasabilirim?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Umranıyeden taksi bir bilet parası yazarr :) ao bı akbıl umrniyden cvizlibag otobsne bn mecidikoyde in metro il stade gdiosn diremk :) olmdı bn gtrrm seni taksı paranı bna virr :):P

1|0
    0|0
    • Otobus metro anlamam ben.. :( yurtdisindan geliyorum. Burdan cok degisik orasi. Taksi parasi onemli degil

• Arkadas olarak ekle yazisiriz. Ben gelince sana haber veririm ;)

• Bu konuda cıddysen hemn eklıyorum :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Umraniyeden 522 numarali otobuse biniyorsun mecidiyekoy,de iniyorsun ordan metroya biniyosu (seyrantepe istikametine) sanayii duraginda telekom aktarmasi var degismediyse ya da dogrudan stada gidiyorda olabilir. Taksiylede gidebilirsin umraniyeden tt arenaya epeyce tuzlu olur mesafesi kIsa degil. Tt arenaya cok gittim ben dag basinda bir stat iste :(

0|0
    0|0
    • Cok guzel yazdiniz tesekkur ederim :)) taksi 20 kilometreye nekadar yazar?

• Taksi Kopruyu karsiya gececegi icin taksi metre 40 tl yi kesin asar stadyuma yakIn bir yerde birakir dogrudan stad onune gelebilnesi zor bir ihtimal. En az 10 kere gittim o stada gorevli olarak olsun o kadar :)

• dağ başında mı :s

ya biz bjk lılar ne yapalım, arena dağ başıysa olimpiyat terkedilmiş bölge

• taksinin gitmediği yer varmı:))

1|0
    0|0
  • Jet

0|0
    0|0
  • Gidilir ama gitceksen metro ile git.

0|0
    0|0
  • Taksiyle 50-55 TL civarı bir fiyata gidersin tahminimce. Toplu taşıma dersen en yakın yerden metrobüse binip sonra da metroya bineceksin. Dönüşte taksi bulmanın zor olacağını varsayarsak en mantıklı yol bu.

0|0
    0|0
  • Taksiyle gidilirde senin İstanbulu bilmemen taksicinin avantajı işte..

0|0
    0|0
  • Metro rahat diyorlar ama değil. İkincisi Ümraniye den metroya nasıl gideceksin onu düşün :-)

0|0
    0|0
  • çok geçirirler taksi ile demedi deme 2, bilet parasını koyarlar :D

0|0
    0|0
  • Taksiyle gidersin ikinci köprü üzerinden ama biraz erken git trafik olur.

0|0
    0|0
    • Zaten erken gitmeyi dusunuyorsum.. sadece gidiliOrmu diE merak ettim :) cunku heryerde metro yaziyorda :)

• Ümraniye'de korsan taksi çoktur onlara bin

• metrobüse ulaş, mecidiyeköyden de metroya atla.

0|0
    0|0
  • Evet taksi ile gidilebilir ...

0|0
    0|0
  • ümraniyeden taksi çok yazar. metrobüsle , mecidiyeköye gel. ordan da metroyla gidersin. bir de bir şey sorcam , tövbe estağfurullah o fotosunda aşkım yazan çocuk abdestsiz Kurana falan mı dokunmuş ne olmuş ?

0|1
    0|0
    • geri zekalı :D :D

• Terbiyesizlesme...

• afedersin tutamadım kendimi. ama sen o çocuğa en az 39209320930203290329231321 beden büyüksün ;) iyi geceler

• Sorunlu bir guzergah toplu tasIma ile ulasIm daha kolay oraya metro dahs mantkLI

0|0
    0|0
  • Paran coksa gidilir

0|0
    0|0
  • Gidilir.

40-50 TL falan yazar. Çevre yolundan bi' kapatacaksın. Max 20 dk.a ordasın. Trafik falan olur ama o gün. 1 saati geçebilir. Bu da demek oluyor ki 60-70 TL falan yazar taksimetre

0|0
    0|0
    • yola erken ciksam degisirmi? Bileti almaliyim ya once..

• Aaaa sagol bu iyimis :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...