Bu sene Galatasaray ligi 3. tamamlayabilir mi ?

Sizce bu sene galatasaray en iyi ihtimalde ligi 3. Bitirebilir mi ?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• trabzonspor düşüş yaşarsa 3. bitirebilir ama trabzon böyle giderse galatasarayın işi zor

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Komik ..

Ligin başlarında böyle tespitler yapılmaz .. Galatasaray'ım toparlanacak ..

Şu an ligde namağlup olan tek takım Galatasaray ..

1|2
    1|1
    • Darmadagan bir haldeler ve hoca değişikliği zaman kaybıdır, onlar toplanana kadar giden gider epeyce sanırım

• yanlışın var mancini man city gibi yıldızlar toplulugunu idare edememiş bir teknik adam

• Çok iyi biliyorum .. Man. City faciasını ..

Ama üzerinden zaman geçti bir şansı hak ediyor .. Ben inanıyorum takımıma ..

• Her şeyin bir ihtimali vardır..

Bakarsın Beşiktaş 3.bitirir Fener şampiyon olur.

Ama bu ihtimali bir Galatasaray'lı düşünmez çünkü şampiyon biziz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Galatasaray teknik direktörsüz bile Şampiyon olur ayrıca şu an en zorlu fikstürü oynayan takımda Galatasaray öyle küme düşmeye oynayan takımları yendiniz diye Şampiyon olacağınızımı zannediyorsunuz?Galatasaray bu sezon nağmalup Şampiyon olursa kimse şaşırmasın

1|0
    1|2
  • Pek zannetmiyorum ...

İlk 4 zor girer ...

0|2
    0|1
  • Lig.3 yaptınız şimdiden bence lider bile bitirebiliriz.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ı 7 yaşındaki bir erkek çocuğu dahi yönetse şu ligde şampiyon olur sen rahat ol

0|0
    0|1
  • Fener şampiyon olur da gerisini bilemem

1|1
    0|1
    • Fener koptu gidiyo takIm ritmini bulmaya basladi besiktas duduse gecti galatasaray iyi gitmiyordu zaten yeni hoca yeni sistem derken biraz daha zamana ihtiyaci olacaktr sanirim fener biraz onden gidecek..

• Şampıyon bıle olabılırız

0|0
    0|0
  • galatasaray bu senede şampiyon :D hiç beklemeyin 3 4 die

0|0
    0|0
  • İlk 3'e girebilir Bursa falan iyi değil :))

0|0
    0|0
  • Şampiyonuz Allah'ın izniyle sıkıntı yok. 4ncü yıldızı takalım da ondan sonra n'aparsa yapsınlar!

1|0
    1|1
    • hayal kurmakta güzel birşey demi

• öncelikle ''şey'' her zaman ayrı yazılır birader. ikincisi Mayıs'ta görürsün hayallerin gerçekleştiğini.

Yükleniyor...