Alex'i özlüyor muyuz?

Ben adını her duyduğumda tebessüm ettim. Çünkü sana ne zaman baksam gülerdin hep.. Sen sadece harika bir futbolcu değilsin. Harika bir baba, harika bir koca, harika bir insansın. ve o hep gülen sevimli adam gittiği gün ağladı. Çünkü ikinci ailesinden ayrıldı. Fenerbahçeden. Sen nasıl unutmadıysan bizde unutmadık kaptan. Unutmak imkansız. Sadece Fener taraftarı değil, seni hiçbir takımın taraftarı unutmayacak. Çünkü efsaneler unutulmaz...

Alex'i özlüyor muyuz?

• Hemde nasıl özlüyorum tarifi yok.
    55% (39)49% (25)52% (64)Oy Ver
  • Özlemiyorum. benim için önemli biri değil.
    45% (32)51% (26)48% (58)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
20|19

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylı olduğum ve her maçta bize gol atmasına rağmen evet, Alex'i fazlasıyla özlüyorum. Onu her haliyle izlemek büyük bir keyifti. Adamın hasıdır Alex...

2|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 18

• Bu şekilde gitmesi iyi değildi tabiki de. En azından sezon sonuna kadar idare edilmeliydi.

Futbolumuzun içinde olduğu durum böyle yapacak bişey yok.

Fenerbahçeli olarak Fatih Terim'e yapılanı da hiç hoş karşılamıyorum.

1|0
    0|0
  • severim, saygı duyarım, adam gibi adamdır ama özlemiyorum çünkü bu sene futbolla ilgilenemedim maç izlemeye vaktim olmadı:D dün paylaştığı resim; link

0|0
    0|0
  • Koyu bir Galatasaray'lıyım. Ama bu adamı ben de özlüyorum. Bizim başımıza ligde bela olmasına rağmen özlüyorum. Beyefendiliğini, sporuna olan sevgisini, ailesiyle olan güzel görüntüsünü. Aklıma bir an Raul Meireles'in "Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz OT oldayım" videosu geldi bir de.. :)))

1|0
    0|0
  • Alex sevgilim mi ki, nesini özleyeyim. :D

Ama geyikleri güzeldi.

link :D

0|0
    0|0
  • Ne deli gibi özlüyorum, ne de Alex benim için herhangi birisi. Beşiktaş'lıyım ben. Ama Alex, Hagi gibi oyuncular özeldir. Ayrıdır. Alex en çok golü bize atmış olmasına rağmen, Alex'i sever beğenirdim. Coritiba'da da takip ediyoruz.

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim ama alex iyydi hakkini yediler.

Alex de souza aşktır.

1|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım Ama İyi Adamdı Alex Karakterliydi..Özleme Konusuna Gelince Özlemiyorum Aiilem Degil Akrabam Degil Bana Yararıda Yok

0|0
    0|0
    • Ömerin yazdığını silmişler bana yazdın gibi oldu şimdi :D

• Hahaha Valla Biraz Öyle Olmuş Ama Ömer Yazdıgım İçin Yırttın Hadi İysin Davşan :D

1|0
    0|0
  • Tabiki de özlüyoruz

1|0
    0|0
  • ben bir galatasaylı olarak özlüyorum çünkü gözün pasını siliyordu oyunuyla duruşuyla

1|0
    0|0
  • ALEX'im bir tanedir... Ölene dek kalbimde

1|0
    0|1

0|0
    0|0
  • ablacım ne soru sormuşsun be,coritiba da gol attıkça hala içim bir garip oluyor,çok özel bir adamdı..

0|0
    0|0
  • Aldigi parayi mi bana veriyor mantigi ile yola çıkarak sorunu cevapliyorum özlemedim zaten koyu bir beşiktaş taraftariyim tek sahalarda tekrar olsa diyecegim adam ilhan mansizdir.

0|0
    0|1
  • Bi alex değil.

0|0
    0|0
  • bazen ağlıyorum :S futbolla ilgilenmem

0|0
    0|0
  • Alex iyi futbolcu severim. Ama fenere ilk geldiği dönemler o salak hareketleri yokmuydu nefret ediyordum sonda adam oldu

0|0
    0|1
  • rica ediyoruz kızlar futbolla ilgilenmeyin

0|0
    3|3

Kızlar Ne Diyor 20

• Evet, özledim.

1|0
    0|1
  • Alexxxx aşkımm özlüyorum tabisiii :))

1|0
    0|1
  • tam bir futbolcuydu onu fener bahçeye geri alabilsek keşke ah aziz ah Allah belanı versin seniinnnnn!

1|0
    0|0
  • Valla koyu bir Galatasaraylı olmama rağmen alex'i özlüyorum.

1|0
    0|0
  • Özlenmez mi ?

1|0
    0|1
    • pamuk ben beni röntgenci yaptın senin cevap verdiğin sorulardan sana ulaşmaya çalışıyorum gel özrümü kabul et hem ne varki internette herkes birbirine herşeyi söylüyor internetteki sözleri pek takmamak lazım

• Hem nasıl...

1|1
    0|1
  • Alexten bahsediyoruz özlenmez mi ?

1|0
    0|0
  • Özlüyorum.

1|0
    0|1
  • İçim Acıdı Ya :(

1|0
    0|1

1|0
    0|0
  • Evet ozluyorum.

1|0
    0|1
  • alexi çok seviyorum ve ozluyorum amaşu ansow onun yerini dolduruyor bence :)

1|0
    0|1
  • Özlemiyorum. benim için önemli biri değil

0|0
    0|0
  • ozluyoruz ozlemesıne de, sen ozlem ısını fazla abartmamısmısın ablacım :)

0|1
    0|0
  • Dostlar o değil de ben 'Spartacus'u özlüyorum o ne olacak ?

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Çok özlüyorum hemde çok...

0|0
    0|1

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaray'lı olarak Alex'i çok severim . ona haksızlık yapıldı .yani kısacası bu ülkede başarılı olursan gidersin...

0|0
    0|0
  • Onu yeri hiç bir zaman dolmaz

1|0
    0|0
Yükleniyor...