Ben mi çok çekingenim? Siz olsaydınız utanır mıydınız?

Ben çok çekingenim aklıma geldi hatırlayınca gülüyorum. 5 sene önce lise 1e geçmişim heyecan felan okul şöyle lise 1 ve 2 ler öglenci lise 3 ve 4 ler sabahçı. Neyse bende cool takılıyorum kimseye pas vermiyorum okulun 4.günü bian öğlenci oluşumu unutup sınıfa erkenden bırakayım çantamı dedim saat 11:25 çok iyi hatırlıyorum lise 4ler 10 dk sonra çıkıcak girdim bir baktım ders var halen jeton düşmedi tiplere baktım at hırsızı mübarek hepsi sakallı dedim kankilerim nerde lan ama nasıl şaşkınım sınıflar değişmiş dedim kibar bir tonda geç kaldığım için özür dilerim dedim.. demez olaydım öyle bir güldülerki 10 dk kalmış ya bu mallar yeni kaydolduğumu sanıyorlar heralde fırlama sandılar hepsi yanıma gel diyor. Daha sakal yok kızlar ayy çok tatlı felan sonunda hocam ben çok yanlış geldim deyip çıktım..

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• güzeldi kardeşim :) herkes utanır ya bu durumda, sende bir tuhaflık yok.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Banada orta okulda olmuştu aynı şey Allahtan büyüktüm makaraya alıp çıktım :D

0|0
    0|0
    • keşke bende lise 4 olsaydimda lise 1 lere girseydim :D ama büyük olunca şerefsizler affetmeden alay ediyorlar.

• Allahtan o gençleri ve o hocayi bidaha görmedim :))

• Şanslıymışsın :) benim girdiğim sınıf ben mezun olana kadar vardı..neyse Allahtan hepsi benden korkuyordu çevremde dönüyordu:)

• kim kaç ney?

0|0
    0|0
    • intahar sebebi.

• derinlemesine etki yapmışş

• evet yemin ettim her gün çikişta bir lise 4 öğrencisi öldürmeye...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...