Bir kızın pişman olması için izleyeceği bir filim önerir misiniz?

sevgilimden ayrıldım 5 senelik bir ilişkiydi. beni evli erkekle aldatı. ama halen ne yaptığının farkında değil kafası karışık. filimlerden çok etkilenen biri eski sevgilim. böyle sevgilisinden ayrılıp pişman olan kızı anlatan bir filim var mı. yardımcı olursanız sevinirim. bu kızla birleşmek için bu filimi bulmaya çalışmıyorum pişman olsun için yansın diye

Güncellemeler:
arkadaslar ben benımle barısın dıye ızletmek ıstemıyorum.içi yansın vıcdan yapsın dıye.ben onu sılmısım oyle serefsız bırıyle ısım olmaz.
ben ona guvenmıyorum benım ıcın sokakta kopek bıle ondan degerlı.

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• böyle bir içerikte film bilemedim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bu kızla tekrar birleşmek istiyorsun boşuna demiyorlar aldatan daha kıymetli oluyor değer vermeyeceksin arkadaş işte şekil A

0|0
    0|0
  • arkadaşım aşıksın bence kendini kandırma.

0|0
    0|0
  • Boş işler bunlar.Dönsün diye degil vicdan yapsın diye izletmek istyrm diyosun da bence kendini kandırysn.

0|0
    0|0
  • kalp gözü ya da sır kapısı paklar anca

0|1
    0|0
  • İhaneti kolay kolay kabullenen bi erkek tuhaf.. Filmle olucak bişey değil bana göre .

1|0
    0|0
    • benı yanlıs anladın sen ben bır seyı kabul fılan etmıyorum.onunla işim olmaz kesınlıkle.sadece yaptıgından vıcdan azabı çeksın ıstıyorum

• Derailed filmi..ama orda erkek aldatiyo sanirm

0|0
    0|0
  • Bosver, birak gitsin. Sende kendi hayatina bak.

0|0
    0|0
  • İNCİR RECELİ

0|0
    0|0
  • güncelleme artık.

0|0
    0|0
  • Kafası calıssa zaten evlı erkekle olmaz.Film felan vız gelır anlamaz

0|0
    0|0
  • nasıl güveneceksın tekrar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• red rose house u filmi izlet kardeşim.4 saat otursun korku filmi izlesin.izlediğine pişman olacak zaten.sen de bırak bu hatunu.ihanet edenden cacık olmaz.olsa da hıyarı bol olur zaten.

0|0
    0|0
  • Onu Yapan Birinde Vicdan ne gezer be kardeşim..

1|0
    0|0
  • sen enıyısı bır sarkı gonder acayıp hayvanlara benzıyırsen dıye belkı anlar artık

0|0
    0|0
  • pişman olsa nolacakki

hiç mi gururun yok

0|0
    0|0
    • vıcdan azabı çeksın dıye ızletmek ıstıyorum.benımle barıssın dıye degıl.5 sene sonunda bunu yapmıs bana bı daha dunya dunya gelse onunla ısım olmaz.

Yükleniyor...