Tesettürü terk etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz

tesettürlü bir bayanın düğünlerde kendi düğünün tesettürü terk etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz

0|0
12|10

En İyi Kız Görüşü

• Saçma geliyor bana kapalıysa hep öyle olmalı özel gün falan saçma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• valla boylelerının kendısı kapalı ama ruhu baska! asıl orada kapanmalısın evde kım napsın senı!

allahım senın ıcın kapananı koru cehnnemden, reklam ıcın yapanı sen bılırsın nasılsa ne yapacagını!

0|0
    0|0
  • belkide aile baskisi yüzünden örtünmüs diye dusunuyorum ..

0|0
    0|0
  • ya söyle dıyım sımdı özellıkle kendı dügününde teseddürü terk etmesi meselesi hanı sonucta kapalı bırı ılk kez basını dügününde acmak ıstıyor ya da cevresındekılerın söylemıyle acılmak ıstıyorlar ama benım basımdada var bu teseddurlu bırıyle bırlıkteyım evlılık olur ya da olmaz sımdıden dıyorkı dugunde kımısı acıl pısman olma felan dıyormus mantık olarak bende anlam veremedım sonucta acıkta kapalıda gelınlık ne varkı acılcak

0|0
    0|0
  • O gün için değişiklik istemiş ve yapmış derim. Çeşitli ön yargılara kapılmam tek bir noktadan.

cut.

0|0
    0|0
  • kendi düğününde tesettürsüz gelinlik giymiş gelin olan kişi..Normalde tesettürlüymüş düğünde açmış saçını anlamayanlar için tercüme ettim.

0|0
    0|0
    • Saçı açsa da kapatsa da ne önemi var ki ? Sorulacak konu değil aslında , kimene kimin neyi açtığından kapattığından

• 3 kez okudum mantıklı bir cümleye ulaşamadım beybi. Ne demek istedin allasen,?

1|0
    0|0
  • Güzel sırt.

0|0
    0|0
  • Bizi ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • biraz daha zorlasaymışsın bir cümle çıkacakmış...

0|0
    0|0
  • Tesettürün intikamı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Yargılamak doğru olmaz diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Benim bir arkadaşımın ailesi öyleydi. Başörtülülerdi düğünde 1 güne mahsus açılırlardı.

Bende başörtülüyüm ve düğünümdede geliniliğim başörtülü olacak. Çok saçma bence diğer türlü.

0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum.. beynim duruyr :))

0|0
    0|0
  • Buraya kadarmış...

0|0
    0|0
  • hiçbir şey düşünmüyorum... herkesin kendi bileceği şeyler bunlar...

0|0
    0|0
  • tam anlamadım ama tak çıkar tak çıkar olayı var sanırım .

keyfi bilir.ama saçma.

0|0
    0|0
  • Kendi tercihi.

0|0
    0|0
  • beni ilgilendirmiyor .

0|0
    0|0
  • isteyen tesettürlü gelinlik giyer isteyen mini gelinlik giyer kendi görüşü

0|0
    0|0
  • Biraz bozuk bir cümle olmus. Kendi tercihi demekki onem verdigi icin oyle daha guzel oldugunu dusunuyor. Arnavutlar bazen oyle yapar benım bildigim

0|0
    0|0
  • Ne diyon abla sen?

0|0
    0|0
Yükleniyor...