Bayanların en çok hoşlandıkları şey nedir?Tecrübesi olanlar yorumlarınızı bekliyorum.

Evet bayanlar en çok neden ya da nelerden hoşlanır?Bu konuda tecrübesi olan erkekler,Ben en çok şundan hoşlanıyorum diyen bayanlar lütfen bizi aydınlatın ben ve benim gibi abaza kardeşlerimiz tavsiyelerinizden yararlansın.

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• ben bir kız olarak şöyle söyleyebilirim ki öncelikle bir erkek kıza güven vermeli..ondan sonra romantik olmalı.kızın ne istediğini bilip ona göre davranmalı.karakterin ve niyetin iyiyse birazda görünüşün iyise korumacıysan bir kızın ''hayır'' deme ihtimali düşük olur bence..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sakin sakin, kısık sesle konuşan yakışıklı erkeklere bayılıyorum :) konuşurken, şöyle derin derin bakmalısınız bir de.

0|1
    0|0
    • Kısık sesle konuşan bir erkek için konuşurken söylediklerini karşısındakinin duyması pek önemli değilmiş buda özgüven ve karizma belirtisiymiş bir kitapta okumuştum bunları ne kadar doğru bilemem eğer doğruysa siz kendine güvenen erkeklerden hoşlanıyorsunuz kısık sesle konuşanlardan değil:)

• hmmm bak bu ilginç ve haklı açıklamalarınla da bir kızı kendine aşık edebilirsin :)

• sanmıyorum dünyada o kadar saf bir kızın yaşadığına inanmıyorum:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...