Ciddi Bir İlişkide erkek hata yaparsa telafi için çabalar mı yoksa gurur yapıp peki diyip ayrılırmı ??

ciddi bir ilişkiniz var .. ve sizin yaptığınız hata yüzünden karşı taraf sizi terkediyor .. seven bir erkek hatasını telafi etmek için günlerce haftalarca kızın peşinden mi koşar yoksa gururuna yenilip peki sen bilirsin mi der ? sizce ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• valla yalvardm yakardm.hep koştm aşkmın peşineden.ama olan bna oldu.ewet seven bırakmaz ama karşı tarafta hep ters mesaj atyosa erkeğn knusmasna izn vermyosa artk erkek derki istenmdğm yerde kalmam der.dahada gururndan olmamak içn bırakır.kusura bakmasn sevsemde öyle kaçanın peşneden koşamam oda sevyosa gerek yok kaçşmalara.otrup adam gbi knuşmak lazm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben defalarca yalvardım sevdiğimi ama hata yapmadıgım halde ama o yine gitti kurtarmak için bu aşkı elimden geleni yaptım hep beni düşman gibi görüyor ama o kafasında bitirmiş kalbindede zaten bitmiştir bana kalansa acı keder kaldı

0|0
    0|0
  • Gurur guclu bir segdr genelde kazanir

0|0
    0|0
  • haftalarca değil aylarca koşar kendini af ettirmek için..erkek adam hata yapabilir ama telafisi uzun sürer

0|0
    0|0
  • ben hatalar yaptım defalarca özür diledim özür dilemekle kalmadım yalvardım ama ne oldu biliyor musun onun gözünde daha çok küçüldüm aciz duruma düştüm peki demek daha doğru olan ha şunu da unutma peki diyince umrunda olmadığını asla düşünme

0|0
    0|0
  • burda kim hata yapıyor anlamadım ki...

0|0
    0|0
    • erkek hata yapıyor başlıkta yazıyor

• sizin yaptığınız hata yüzünden terketmiş gibi anlaşılıyor. neyse...

• Gurur neymiş ki ? Seviyorsam koşarım peşinden

0|0
    0|0
  • ne kadar ciddi olduğuna bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seviyorsa çabalar, sevmiyorsa yağ gibi üste çıkıp gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...