Tuttuğunuz takım hayatınızın neresinde?

Hatay'da yaşadığım için maçlara gidemiyorum ama Ankaragücü ve Antep deplasmanlarına gittim.

FenerCell kullanıyorum (4 yıldır)

Fenerbahçe kart kullanıyorum (3 yıldır)

Her sene olmasa da forma alırım. (5 tane var)

Bardak, bayrak, anahtarlık vs. hep lisanslı ürünlerdir.

Kısaca Fenerbahçe benim Herşeyim.

0|0
9|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• GALATASARAY benim yüreğimde ve aklımda hayatımın en güzel yerindeler kalbimde olması yeter ne forma ne maskot

1|0
    0|1
  • hayatım Beşiktaş <3

0|1
    0|1
  • futbolla ilgilenmem

0|0
    0|0
  • benim lisanslı formam ve şapkam var erkek kardeşimin de futbol topu var

1|0
    0|0
  • Bunlara pek takılmama gerek o dediklerin bende de var,

Bende armaya adadım hayatımı ondan büyük sevdam yok

0|0
    0|0
  • hiç sallamıyorum .öylesine

0|0
    0|0
  • Kalbimde yeri var.

0|0
    0|0
  • Hayatımın heryerinde belirtmeme gerek yok ..

0|0
    0|0
  • içten gönülden hepsi bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• beşiktalı olunmaz beşiktaşlı doğulur demişler kardeş <3

0|0
    0|0
  • Bende fenerliyim ama bu fanatiklik neden onu anlamıyorum. Ne katıyo fenerbahçe sana, ya da fenerbahçe olmasa hayatından ne eksilir ? cidden merak ediyorum bunu cevaplarsan sevinirim

0|0
    0|0
    • Ömründe nadiren hissedebileceğin duyguları sadece 90 dakika ve sonunda yaşıyorsun. Hayata karşı her zaman kaxanamazsın ama Fenerbahçe kaybetmekten çok kazanır.

• Tamam bunu anlıyorum . fenerbahçe kazanır sevinirsin ama o sevinç ertesi gün biter . uyursun uyanırsın hayatın normale döner . fazla fanatikliği anlamıyorum ben

• bir sebebi yok dostum herkez dünyaya yaşamaya geldi insan oğlu öyle bir varlıktırki.herşeyi birden sahiplenir bırak desende bırakaman bana 2 yaşından beri fener dediler ben nasıl bırakam bunu aklıma bildiğin kazıdılar.

• kuzey batısında çünkü ankarada yaşıyorum

0|0
    0|0
  • fener bahçenin hemen hemen son 4 yılda %45 oranlı tüm maçlarına gitmişimdir.hayataki değeri çok fazla benim için hemen hemen tüm futbolcularıyla fotoraf çektirmişimdir.onun neyi var yok lisanslı bendede

0|0
    0|0
  • Bardagım bilekligim bayrak bere atkı 4 tanede formam var yeni sezon forması almadım arada maçlara giderim yenilince ringde mideme tekme yemiş gibi hissediyom :D

0|0
    0|0
  • fenerbahçemi çok severim ama kendi hayatımın derine düştüm fazla dikkat edemiyorum .

0|0
    0|0
  • beynimden kalbimin ritmine yön veriyor

0|0
    0|0
  • Eskiden çok büyük fenerliydim şimdi ise o kadar yok 3 temmuz olayları çok yıprattı ...

0|0
    0|0
  • fenerbahçe mazide hayatımın merkezini oluşturuyordu alex in gidişinden sonra artık eski önemi yok...

0|0
    0|1
Yükleniyor...