Reddettiği günün anlam ve önemi. Noluyo lan? o.O

Arkadaşlar, hoşlandığım kıza açıldığım gün, ve doğal olarak beni reddettiği günü facebook'da adının yanına parantez içinde yazmış. Mesela 1 Ekim'de reddedildiğimi varsayalım. Hemen o gün adının yanına (birekim) yazmış mesela. O günden sonraki gün kıza selam vermiştim. Ama o günü takip eden günlerde kıza selam vermeyi kesmiştim ve görmezden gelmeye başlamıştım. O da dün bir erkekle olan fotoğrafını koymuş (kardeşi midir, arkadaşı mıdır, sevgilisi midir bilmiyorum). Ve herkese görülebilir yapmış (bunu biliyorum çünkü arkadaş olarak ekli değil).

Bunun anlamı nedir? Neden adının yanına beni reddettiği günü yazıyor?

Falan filan, cevap piliz o.O

Güncellemeler:
Peki bir de şöyle diyeyim. Bir kız reddettiği erkekten daha sonra hoşlanabilir mi? Ve hoşlanırsa hoşlandığını nasıl belli eder?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• fotoğrafı herkese açık yapmasının sebebi sen gör diye değildir:D Facebookta artık kim yeni fotoğraf eklerse herkese açık veya arkadaşlarının arkadaşlarına görünebilir olarak yükleniyor. Yaniii.. Bir ekim yazmasının sebebide sen değilsindir gibi. Ne alaka çocuğu reddettim ama dur şuraya tarih yazayım mı diyecek.. Yapma lütfen:D

0|0
    0|0
    • Öyle herkese açık olarak yüklenmez. Belirli bir albümün parçası değilse yani.

Kız beni reddettikten sonra ki gün, beni hiç takmıyor, görmezden geliyor, bana bakmamak için kendini kasıyordu. O gün selam verdim. Ondan sonraki günler de ben hiç takmadım kızı ve bana bazen uzun uzun bakıyordu. Arkadaşları da dahil.

• bak işte o dediğin olur:)

• Nasıl belli eder peki?

Kızlar Ne Diyor 5

• Seni reddedip birine kapak yapmış olabilir.

0|0
    0|0
  • Belki seni reddedince kısmeti açıldı, sevgili falan yaptı.

0|0
    0|0
  • Egosunu tatmin ediyor olabilir :) cünkü bnde bir erkeği reddettim egom tavan yapmıstı

0|0
    0|0
  • profile bakıp çıktım

0|0
    0|0
  • Belki 1 ekimde ayni zamanda baska biri acilmistir ve onun teklifini kabul etmistir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...