Saatlerce üzerine konuşmaktan sıkılmam dediğiniz konu/lar nelerdir?

İlgi alanlarınızın ilk sırasını oluşturan arkadaş ortamınızda saatlerce konuşmaktan sıkılmadığınız ya da konuşmak için birilerini aradığınız konular nelerdir tarih,felsefe,müzik,spor, moda vs. vs.

Güncellemeler:
Yorumlar için teşekkürler herkese. Felsefenin bu kadar geniş bir ilgili kitlesinin çıkacağını beklemiyordum şaşırdım doğrusu :) Güncelleme için özür dilerim herkese +1 :)

0|0
15|53

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 52

• Politika, psikoloji, felsefe, sosyoloji, moda, inanç... Rakı olursa yanında sevinirim.

1|0
    0|0
  • Birisi benle edebiyat , şiir konuşsun derim de biraz sıkıcı kalıyoruz çoğunlukla :)

2|0
    0|0
  • siyaset ve futbol,cevabım vardır hep:)

1|0
    0|0
  • Teknolojik aletler özellikle bilgisayar üzerine 10 gün konuşsam sıkılmam

1|0
    0|0
  • bilgiye dair her ne varsa: edbityat, felsefe, tarih, teknolojı, mzüik, spori siyaset, moda, hayat, manevi değerler.

kısaca bana yarar sağlayacak herşeyi konuşrum.

bilig herşeydir.

bilgiyle dirilen ölmez.

1|0
    0|0
  • Elektronik (kullanıcı elektroniği değil, ciddi anlamda elektronik), fizik, tarih, çeşitli toplumların kültürleri, herhangi bir yere yapılmış & planlanan gezi...

2|0
    0|0
  • paralel evren, zaman yolculuğu,ışık hızı,evrenin işleyişi bu tarz konulardan asla sıkılmam türkiyede mesleği olsa hiç düşünmedem bu dalların mesleklerini yapıcamda şans yok bizde geri kalmış bir milletiz her konuda

1|0
    0|0
  • ismail abinin genleri:)

1|2
    0|0
  • teknoloji. konuş konuş usanmam :P

1|0
    0|0
  • insanlarla konuşmayı,dertleşmeyi ve sıkıntıosı olanların derdini dinleyip ,onları rahatlatmayı severim.sıkılmam.özellikle bayan arkadaşlarımın derdini fazlaca dinlerim,onlarda bu durumdan memnun kalıyor genelde.beni bir sırdaş ve sığınılacak liman gibi görüyorlar ve içlerini bana döküyorlar...

1|0
    0|0
  • astronomi, felsefe, psikoloji, biyoloji, din

ne kadar cok felsefe sever varmis ancak kitapcilardaki felsefe bolumleri bu istatistigin tersini soyluyor, sanirim bu insanlar edebiyatla felsefeyi karistiriyor :)

1|0
    0|0
  • Ekonomi cevabım kısaymış

1|0
    0|0
  • din ve felsefe <3

1|0
    0|0
  • Karşımdakinin hobileri ve kendi hobilerim. Özellikle müzik ve film tercihleri..

1|0
    0|0
  • bu saydığın maddeler üzerine saatlerce konuşulmuyor, çünkü bir yerde konu kopup başka yerlere çekilebiliyor lakin din hakkında saatlerce konuşulabilir... dipsiz bir kuyu...mutluluklar

1|0
    0|0
    • Bilerek oraya basite indirgenmiş şeyler yazdım değişik cevapları sizlerden beklediğim için :)

Teşekkürler sizede mutluluklar efenim

• rica ederim efenim

• Kişisel gelişim

Psikoloji

Felsefe

1|0
    0|0
  • futbol

din

1|0
    0|0
  • Müzik hakkında konuşursak hayatta sıkılmam :D

1|0
    0|0
  • e , ustam felsefe büütn ilimleirn anası, tabi onu konuşacaklar.

1|0
    0|0
    • Girdiğim ortamlarda ya da kulak misafiri olduğum sohbetlerde henüz iki kelime felsefe konuşlduğuna ya da en çok satanlar listesinde feslefe kitabı görmemiş olmama bağlıyorum bu şaşkınlığı yoksa tabiki bütün ilimlerin anasıdır felsefe :)

• body building,siyaset,eğitim-öğretim

1|0
    0|0
  • Siyaset, 7 / 24 konuşurum, ülkeyi ayıkken, 3 dk da, sarhoşken 5 saatte kurtarırım.

1|0
    0|0
  • Değişen konular

Konu sabit aynı şekilde devam ediyorsa sıkılırım kaçarım.

cut.

1|0
    0|0
  • Felsefe ve siyaset

1|0
    0|0
  • insan psikolojisi, bilim ve teknoloji, dinlerin doğuşu...

1|0
    0|0
  • Kriminal olaylar, sosyokültürel analizler..

1|0
    0|0
  • Spor, siyaset ve ülke gündemi kesinlikle... Vazgeçilmezim galatasaray tabikide :)

1|0
    0|0
  • Arabalar, futbol ve cinsellik

1|0
    0|0
  • siyaset poliitika bilende konuşuyo bilmeyende

1|1
    0|0
  • Parapiskoloji ve dünya dışı yaşam gibi konular hakkında saatlerce sohbet edebilirim ^^

1|0
    0|0
  • tuvalet muhabbeti. yarım saatten fazla konuşmuşluğumuz vardır.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 15

• illa ki sıkılırım :D belki arabalar *_*

1|0
    0|0
    • Tabiki bir yerden sonra sıkarda en uzun soluklusunu merak etmiştim teşekkürler :)

• Spor ve Felsefe...

1|0
    0|0
    • Bak pamuk senin bir yönünü daha öğrenmiş oldum.Bende felsefye bayılırım bunu biliyorsun galiba ama sporla ilgilendiğimi bilmiyordun değilmi?Gerçi futbolu pek sevmem ama basketbolda bir spor nede olsa.Hem saatlerce spor ve felsefeden sözedebilirz senle

• yazılım..birde sevdiğim kişiyi saatlerce arkadaşlarıma anlatabilirim :))

1|0
    0|0
  • Yanimda arkadasim olsun veya sevgilim saatlerce hitc ara vermeden varit catir konusurum

1|0
    0|0
    • Konunun ne olduğu hiç önemli değil diyenlerdensin teşekkürler :)

• Beşiktaş :)

1|0
    0|0
  • FENERBAHÇE

1|0
    0|0
  • karşımda adam gibi konuşabileceğim biri varsa sanırım hiç bir konu sıkmaz..

1|0
    0|0
  • hepsinden sıkılabilirim ama sıkılmayabilirim de garantisi yok

1|0
    0|0
  • kesinlikle din..

1|0
    0|0
  • yabancı dil, ülkeler, farklı kültürler, ülke mutfakları, makyaj, film:)

1|0
    0|0
  • Futbol, Siyaset,Sinema,Müzik ..

1|0
    0|0
  • Astroloji tarih metafizik dini konular müzik moda politika ülkeler farklı kültürler

1|0
    0|0
  • cinsellik...

0|0
    1|0
  • sevgiliii, dedikoduuuu

1|0
    0|0
  • sevgilim..3 saat 10 saat aralıksız konuşurum ondan :)

1|0
    0|1
Yükleniyor...