Başımın her iki yanı aniden şişip 15-30 dk içinde geri iniyor ?

Evet başımın her iki yanıda çerez , sakız vb uzun süreli çenemi hareket ettirdiğim durumlarda şişiyor ve rahat 15-30 dk şiş kalıyor ve yavaş yavaş iniyor nedenini bir türlü çözemedim nörolojiye gittim gönürüde birşey yok. cildiye ,kbb bunlarda bişey bulamadı daha önce hiç karşılaşan oldumu . şu an kafamın içi bir tuhaf

Güncellemeler:
işte buda şişlikten bir görüntü. link
bu kadar mı yahu teşhisi koyabilsek araştırmasını yapacağım ama örnek kaynak falanda bulamadım.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• doktora görün bence en doğalı o :)

0|0
    0|0
    • yazdıklarımı okumuyormusun sen yahu.

• okudum daha iyi bir doktora git anlamında anlayabilirdin :) her doktor aynı değil ya.

Erkekler Ne Diyor 1

• Çene cerrahisine gitmen gerek . Altçene eklem yerlerindeki kıkırdaklarda sorun var .

0|0
    0|0
    • Goruntuye bakıldıgında , ceneden cok , parotis bezleri denen yerde ve tukruk mekanizması ile ilgili bir sorunun var gibi . Bu bezin salgısını aktaracak kadar kanal acıklıgı bir nedenle tıkandıgında , kanal gerisinde birikim oluşur , nedeni genelde oluşan taşlardır. link , bu tıkanıklık zamanla iltihaba da donusur. Eklemden , goruntu vermen yuzunden vazgecsem de kbb - cene cerrahisine gitmen , faydalı olacaktır.

• Bunu daha once ve beraber gondersen iyi olurdu , neyse aksambakıcam tekrar , ama teshis anlamında değil fikir yurutme anlamında . Malum, dogru teshis burdan olmaz .

• teşekkür ederim ilgin ve alakan için ben o kadar araştırmama rağmen hala birşey bulamadım kafamın içi şu an bir tuhaf ense kökümden hafifi ağrı var sanki tansiyon ağrısı gibi şiddetli bir ağrı değil nasıl anlatsam kafa dolu gibi bir tuhaf sanki basınç varmış gibi bir şey bu çözemedim.mesajınızı bekliyor olacağım.

Yükleniyor...