Birini kolayca silebilir misiniz?

Yeni tanıştığınız biri bile olsa, hatta hakkında pek bir bilginiz olmasa bile konuştuğunuz birini silmek sizin için kolay mıdır?

Hani bazen olur ya karşınızdakini çok iyi tanımazsınız, hatta belki de hiç, ama bir anda kanınız ısınır ona, birkaç cümleyle bile kendinize yakın hissedersiniz onu. Bu durumda onu silmek, hiç tanımamış gibi davranmak kolay mıdır sizin için? Yoksa kolay unutan biri değil misinizdir?

link

Teşekkürler.

0|0
15|38

En İyi Erkek Görüşü

• O değil de, Bazı aşkların ömrü, BİM'de satılan konservelerin raf ömrü kadar bile değil... Şimdi kime Carrefour kalitesinde AŞK sunsam burun kıvırıyor...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• tükenmez kalemle yazılanı kurşun kalem silgisiyle silmek gibi oluyor bizimkisi. hem kağıt zarar görüyor hem yazı hem silgi ve ne silindiği belli ne silinmediği.

1|0
    0|0
  • hemen unutanlardanım bende sildim gitti :=

1|0
    0|0
  • Belli olmuyor ki bu.?Aradaki sinerjiye bağlı tamamen.Bazen bir kere konuştuğun insan zihninin biyerini meşgul edebilirken bazen günlerce konuşup görüştüğün kişiler hiç akla bile uğramıyor..

2|0
    0|0
  • Ben genelde sildiririm silmem :)) Ama kafamda sildiysem o zaman kaybeden ben olmam demektir :))

1|0
    1|0
  • Kolay bu huyumu cok sevdigimi soyleyemem

1|0
    0|0
  • İsterse 30 yıllık arkadas olsun.. çizerim üstünü yaptığı hataya bağlı.. Karşımdakının bu durumdan nekadar pişman olduguna.. gerçi 2 yüzlü insanlara güvenmek zor oluyor bir süre sonra.. bana diko topu lazım değil.. Yok öyle yanarlı dönerli insan istemem ben..

Soft olacak Sarfiyatsız olacak Tek renk olacak ;)

1|0
    0|0
  • Hıc kımse vazgecılmez degıldır kıymetımı bılenın basımın ustunde yerı vardır ama bılmeyen ayagıma paspas bıle olamaz yanı evet sılerım

1|0
    0|0
  • Ufak veya büyük bir sorumsuz ve olumsuzlugu olur bana karşı, bunun beraberinde sogurum, işte o zaman acımam silerim.

1|0
    0|0
  • Gayet de zordur ama kendime bunu belli etmemeyi öğrendim. Haliyle, dolaylı yoldan kolay artık.

1|0
    0|0
  • yaptığı yanlışa bağlı. çok büyük birşeyse ne kadar değer verirsem vereyim dönüp arkama bakmam bile.

1|0
    0|0
    • Ortada bir yanlış yoksa?

• ortada birşey yoksa neden birisini durduk yere aklımdan/hayatımdan çıkarayım? ama zorlanmam gerekiyorsa çıkartırım. eskiden olsa zorlanırdım ama beni değiştirdi insanlar sağolsunlar.

• Kesinlikle silerim...

Özellikle yeni tanıştığım birini silmek hiç de zor olmaz.

İnsanlar zamanla değerlenirler bence... Paylaşımla, karşılıklı sevgiyle, dayanışmayla

Yoksa yeni tanıştığım biri ne ki?

1|0
    0|0
  • zordur ama karşımdaki bunu farkedemez

1|0
    0|0
  • Hakedeni kolay silerim. Evde eline geçen her eşyayı bir gün lazım olur diye bir köşeye sıkıştıranlardan değilimdir.

2|0
    0|0
  • Çok kolaydır..Köpek besleyenler bilir..Yavrusunu belli bir dönemden sonra tanımaz suratına bakmaz o derece silerim..

Ancak kin gütmem sadece silinir..

1|0
    0|0
  • Silmem, kindar değilim. Bana karşı kötü bir davranışı olabilir, kredi tanırım. Bu iyi niyetimi de kullanırsa siler gibi yaparım ama hatasından döner diye kapıları hep açık tutarım. Birini silmem için o kişinin çok büyük çaba harcaması lazım

1|0
    0|0
    • Tıpkı ben.

• Çok büyük çaba harcayan var gerçekten ve inatla silmiyorum, hala şaşırıyor. "Azmine hayranım" diyor :)

• Yazıyı arşivime aldım güzelmiş ;) silmesi çok zor oluyor en azından benim için küçük bir muhabbet bile olsa

1|0
    0|0
  • necla hariç herkesi silerim yakarım bu dünyayı ama gazım az idareli kullanmam lazım daha bir paket sigaram var :/

2|0
    0|0
  • Ve hepimiz biliyoruz: Dostlarımız, biz caddenin kenarında alevler içinde yanarken, karşıya geçip üstümüze işemeye üşenen kimselerdir...

1|0
    0|0
  • sanal alemde bu söylediğin cok kolay iş reelde silebilmekte

1|0
    0|0
  • Valla isterse 30 senelik dostum olmaz, gözünün yaşına bakmam, umurumdada olmaz.

1|0
    0|0
  • unutmam ama bu ona değer verdiğimi göstermez sadece iyi bir hafızaya delalet eder.

1|0
    0|0
  • gözümü bile kırpmadan silerim.

1|0
    0|0
  • ben önyargılı davranırım başta ama sonrada alışırım çok,silip atamıyorum kimseyi.dövdüğüm adamın bile selamını alır hatrını sorarım :D

1|0
    0|0
  • Bir anda selameyi millet nsıl basarıyr bir bilsem bnde ole olmya clıscam

1|0
    0|0
  • Kişi gösterdiği tutum ve davranışla kolay vazgeçilip geçilemeyeceğini kendisi gösterir.

1|0
    0|0
  • duruma bağlıı

1|0
    0|0
  • Kişi gösterdiği tutum ve davranışla kolay vazgeçilip geçilemeyeceğini kendisi gösterir.

1|0
    0|0
  • Kişilik haklarıma mudahale etmedıgı ve saygı cercevesını tasmadıgı surece sılmem...

1|0
    0|0

• sildim. silerim

1|0
    0|0
  • Silinir de silinmez de kardaki ayak izi misali yüreğinin üzerinden ne kadar kişinin geçtiğine bağlı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 15

• Çok çabuk kesip atıyorum; sonra üzülüyorum.

1|0
    0|0
  • hayatta benlik bir durum değil ben izlediğim filmleri bile okudugum kitapları bile yıllar sonra hatırlayabilirsem düşünürüm gercek osla napardı acaba diye unutkanlık var unutuyorum cogu seyı ama birini silip atamam hep merak ederim ne kadar nefret etsem de merak ederim napıyo acaba diye

1|0
    0|0
  • gerekiyorsa silerim ... .s

1|0
    0|0
  • Bir kaç cümle silmeme yardımcı olur, bir kaç cümlenin ısınmama yardımcı olduğu gibi

1|0
    0|0
  • Silmemi gerektirecek bişey yapmışsa silerim tabiki.

1|0
    0|0
  • Ben hemen silemiyorum sebebini çözemedim :)

1|0
    0|0
  • silebilirim sildimde ...

1|0
    0|0
  • Kolay benim için.Dostlarımı silmekte zorlanırım sadece.

1|0
    0|0
  • hatrı olmadığ surece umrumda olmaz.silerim.

1|0
    0|0
  • mesele alışmak bence. alışmadıysam herkesin unutulma potansiyeli vardır.

1|0
    0|0
  • çok kolay silerim

tanrım beni silmek için yaratmış

1|0
    0|0
  • Yeni tanıdıklarımı hemen silebiliriyrm.pek eyw. ım yoktur

1|0
    0|0
  • direk siler geçerim çabuk unutan biriyim

1|0
    0|0
  • Silmezdim ama degistim ..

İnsanlar beni silince bende onları siliyorum..

1|0
    0|0
  • Biranda silip bitiriyorum herşeyi.

Sonra pişman oluyorum ama yine içime akıtıyorum.

1|0
    0|0
    • O pişmanlık kötü işte :/

Yükleniyor...