Benden hoşlanıyor mu ?

Dersler başladı başlayalı bu 3.hafta olacak kızla sürekli bakışıyoruz. Aslında kız sürekli benimle tanışmak istiyor. Benim yanıma gelip senin adın şumuydu diye sorması sonra,bir arkadaşını beklerken bir 10 dakikalığına yanıma oturması ve bugün yine teneffüs de test çözerken bir anda yanıma geldi şaşırdım nasıl gelğni ben de anlamadım :) hocanın yazdıklarını geçiremedim sen yazdıysan alabilir miyim falan demesi halbuki önün de en yakın arkadaşı var (belki yazmamıştır arkadaşı bilmiyorum ) ben de biraz çekingenim pek bilmiyorum desem bu işleri yeridir. Hoşlanmış mıdır acaba biliyorum biraz ergence bir soru oldu ama merak ettim :) hemen de kapılmamak için size danışmak istedim teşekkü ederim arkadaşlar :)

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• hersey olabilir bilemeyiz ama ben genelde cekinmedigim hoslanmadigim kisilere sorarim butur seyleri eger hoslandigim biriyse dilim tutulur bisey isteyemem :P

0|0
    0|0
    • Doğru bak bu da bir bakış açısı acaba arkadaşı için mi yapıyor dersin :) :P

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• muhtemelen hoşlanmıştır çünkü çoğu kız hoşlandığı erkeğin peşini kolay bırakmıyor yani en azından tanıdığım kız arkadaşlarım öyle

0|0
    0|0
    • Hmm anladım teşekkür ederim :)

• hoşlanmasa gider başkasına muhabbeti kurar ortam yaratmaya çalışıyor sende tık yok biraz girişken ol ne olacak sanki

0|0
    0|0
    • :) dedim ya beceremiyorum bu işleri ama ben de attım adım ya hiçbirşey yapmadım değil gene :)

Yükleniyor...