Sizi Seven Birisi Var ... :))

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.

Siz bir kamu dairesinde çalışıyorsunuz, 2 yıllık da restorasyon mezunusunuz... Bir gün iş yerinize bir geliyor ve 8 ay boyunca staj yapıyor o iş yerinde ara sıra göz göze geliyorsunuz çocuk herkes tarafından sevilen , sayılan biri ve çalışkan, efendi. Bu çocuğun size karşı ilgisi var ama sizin ona karşı hiçbir ilginiz yok (bunu bilmiyorsunuz tabikide) sonra bu çocuk tam 2 ay sonra sizin anneniz kadar yakın birine size karşı ilginiz olduğunu söylüyor ve haber gönderiyor fakat bir sorun var. Erkek 19 yaşında kız 23 ama hiç yaşını göstermiyor hatta mühendis tipi var :) Sorun şu siz o çocuğa karşı birşey hissetmiyorsunuz ve bunu size en çok güvendiğiniz biri söylüyor ve bu çocukla muhabbetiniz hiç yok sadece birgün internetten sipariş verdiğiniz çantanızı kuryeden alıyor ve size veriyor sonra teşekkür ediyorsunuz sadece bu kadarcık..

Tepkiniz ne olurdu ? İyi düşünün...

• Hayır Kabul Etmezdim.
    50% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
  • Evet Herkese Bir Şans Vermek Lazım.
    50% (1)0% (0)50% (1)Oy Ver
  • 2 Ay sonra neden böyle birşey yapıyor ?
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Sevmeyen insan unutmazmı ya ? :) Evet tabiki denerdim.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Stajı bittikden 2 ay sonra iş yerinden annesi kadar yakın birinden haber gönderiyor burayı düzeltiyim...

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• 4 yas cokmus ya ben 7 ay kucuk diye kabul etmemistim :(

0|1
    0|0
    • Öyle düşünmemek lazım aslında.. İnsanın elinde olan birşey olsa keşke fakat değil işte. 3-4 yaş normal 10-15 düşünülür büyük bir rakam ya ablan ya abin gibi bişey olur zaten öyle birşey varsa ya para vardır ya da başka şeyler büyük bir olasılıkla..

Kızlar Ne Diyor 3

• şans verirdim

0|1
    0|0
  • şans verirdim...

0|1
    0|0
  • yaş önemli ama etkilenirsem neden olmasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...