Yalnızlığın ömrü kaç yıldır ? :))

hani aşkın ömrü 3 yıldır 5 yıldır diyorlar ya, peki yalnızlığın ömrü kaç yıldır ? ;)

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM HEPİNİZE +1 <3 ;))

• Demin mekandaki elaman kız arkadaşına farklı cümlelerde aşkitoşum ve cikibilitoşum sıfatlarını kullandı. Yemin ederim yalnız olduğuma şükrettim :))
    40% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
  • Sanırım ben mükemmelim. çıktğım bütün kızlar "sen daha iyisine layıksın" diyip ayrılıyo :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kadın kısmına 40 deve yükü aşk versen; gider kervan başındaki eşşeğe aşık olur amk :)))
    20% (1)0% (0)20% (1)Oy Ver
  • Facebook'ta "karmaşık bir ilişkisi var" ibaresini görünce aklıma gelen; -Hizmetçi uşağa, uşak aşçıya, aşçı bahçıvana sonra hepsi bahçıvana :))
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O değilde; Ördeğe bile tecavüz edilen bu ülkede hala gotumüzü bozmadılarsa sabah akşam dua etmeliyiz amk :))
    40% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• bazen o kadar çok kazık yersinki sevmek işine tövbe edersin o zaman baya bir yaşarsın işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• A'yi begendim sonrada yoksa o bir kiskanma duygusuda ola bilir dedim kendimce.

Sonra aslinda mutsuzluk bir beraberlikten ise huzurlu Yalnizlik daha mantikli gibi geldi

0|1
    0|0
    • sende olmasan cevap verecek yok sorulara hey gidi gençliğim hey önceden böylemiydi her soruma en az 50 cevap alırdım yaşlanmışım sanırım artık el etek çekmek lazım sırası gelmiş demekki :(

• Erkekler üzerine soru sorsan belki daha kolay cevap alirsin :) - erkeklerde belki soruyu okumaya üseniyor ya da pempelerle ilgileniyor. Bide yerden yere vuruyon kadinciklari. Bide gec oldu bunlar ola bilir yani...

• hep kadınlar üzerine genelde sorularım benim sen bilirsin :)

• yalnızlığın ömrü sonsuzdur..yalnızlık paylaşılmaz...

cevabım kesinlikle a

0|1
    0|0
    • cikibilitoşum :))) nedemek ya ilk defa duydum

• he insan dışı varllar kulanıyo vay beee sanırım şu gülme şekli gibi akdsıkp gibi :)))

• o ne demek abi?

0|1
    0|0
  • yalnizlik omur boyu.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadın kısmına 40 deve yükü aşk versen; gider kervan başındaki eşşeğe aşık olur amk :)))

0|1
    0|0
  • a diyorum ve böyle iyi valla kafam rahat

0|1
    0|0
  • Demin mekandaki elaman kız arkadaşına farklı cümlelerde aşkitoşum ve cikibilitoşum sıfatlarını kullandı. Yemin ederim yalnız olduğuma şükrettim :))

0|0
    0|1
  • Sanırım ben mükemmelim. çıktğım bütün kızlar "sen daha iyisine layıksın" diyip ayrılıyo :))

0|0
    0|1
Yükleniyor...