Merhaba KizlarSoruyor.com'un değerli üyeleri, hafta sonu planlarınız nedir? Nasılsınız ? :)

Merhaba KizlarSoruyor.com'un değerli üyeleri, hafta sonu planlarınız nedir? Nasılsınız ? :)

Dışarıda süper bir hava ve ben evdeyim.. Dinlenmeyi tercih ettim.

Evet bugün neler yapıcaksınız yada neler yaptınız :) Pazar gününü nasıl değerlendirceksiniz?

0|0
30|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

Erkekler Ne Diyor 22

• 20 Ocak'tan beri sakin huzurlu keyifli geçen nadir pazar günlerinden birisi. Erkenden kalktım kahvaltımızı yaptık. Ben helikopterimi başına geçtim hobimi icra ediyorum diğer aile üyeleri çalışan kesin olduğu için tv keyfi yapıyorlar 1-2 saatten arkadaşımın yanına gideceğim. Akşam teyzemlerdeyiz :D

0|1
    0|0
  • Süper bi hava mı? buzzzzz donuyom.. link

0|0
    0|0
  • mangalda balık ve rakı,közde türk kahvesi,akşamda bilardo oynarım.böyle işte sağol iyiyim bu arada sen de iyisindir umarım...iyi istirahatler.

0|0
    0|0
  • Evdeyim film izlerim , bir ara vatan , bimeks , teknosa , media markt gezerim birde .

0|0
    0|0
    • :)) fiyat kontrolü mü yapıcaksın :)

• bendede aynı durum söz konusu :)) hergün sırt cantamda kocaman bilg ile geziyorum :) Tuş takımları acerdeki gibi olucak iç içe olunca sinir oluyorum :) ama acer iyidir tavsiye ederim

• Hım tamam tavsiyeye ihtiyacım vardı zaten , iyi oldu bu teşekkürler acerı alayım ben :))

• Ders çalısıcam hocam bildiğin. Son 4 aydır robota bağladım bu konuda zaten.

0|0
    0|0
  • Gündüz burada hava çok iyiydi, yıllardır görmediğim 3 arkadaşla buluştum, hasret giderdik, eski günleri yadettik ve tekrar buluşmak üzere sözleştik. Şu an evdeyim makarna yapıyorum, ardından bir capucino yapıp film izleyeceğim. Sıcak çikolata almayı unutmuşum :)

0|0
    0|0
  • İyiyim

0|0
    0|0
  • evet hava güzel bizimkiler gezmeye gittiler, yalnız kaldım. birazdan tıraş olup banyo yapacam kazak pantolon vs. makinaya atacam, sonra bi çay demleyip DVD ye bi filim atacam. plan bu.

0|0
    0|0
  • valla maaşı ben ay sonu alıyorum ay sonunda yeniköy de gezi yapacağım başka planım yok.

0|0
    0|0
  • evdeyim birazdan çıkıp dolaşıcam

0|0
    0|0
  • Bir yandan haftanın iş planını yapıyorum , toplantılardaki konuları ayrı ayrı dosyalıyor ve sıraya koyuyorum , çay içiyorum , sigaram bitmek üzere :( , bir yandan da arada ks bakıp tekrar başta yazdıklarıma dönüyorum .

0|0
    0|0
  • Ense..

0|1
    0|0
  • Evdeyim şuan ve canım acayip sıkılıyor

0|0
    0|0
  • Şimdi geldim balık avindan böyle bir zevk yok daha. Tabi rezillik ve yorgunluk kar kalıyor yanında.

0|0
    0|0
  • Sevgilimle evde güzel vakit geçiricem :)

0|0
    0|0
  • Kardeşimi feribota götürüp bindireceğim. Dönüşte biraz alışveriş merkezi turu yapacağım.

0|0
    0|0
  • Biraz gezdik ve eve geldik ev gibisi yok.

0|0
    0|0
  • ablam kardeşim ablamın gereksiz kız arkadaşı 101 oynucaz...sonra sinema diyorlar..

0|0
    0|0
  • bir yanım la bi çık gez diyo öbür yanım la napacan evde ne güzel dinlen diyo

0|0
    0|0
  • once kahve ıcıcem sonra denize gırmeyı dusunuyorum

0|0
    0|0
  • yamaç paraşütü yaparak.

0|0
    0|0
  • Bi proğram yok ama gelir biri birazdan :) olmadı daisy20 ye giderim :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...