25 gün hala adet olmadım sakın hamilesin diye yorum atmayın hiç kimseyle bişi yaşamadım öpüşmedim bile

25 gün hala adet olmadım sakın hamilesin diye yorum atmayın hiç kimseyle bişi yaşamadım öpüşmedim bile sizce nden gecikti

Güncellemeler:
bundan önceki 17.günde olmuştu
ben bu sitresle gdrsem hiç olmam hee:)

0|0
15|14

En İyi Erkek Görüşü

• Adet dönemleri arasında ne kadar süre varsa problem kabul edilmeli link

Düzensiz adet görmenin nedenleri şunlar link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Korunmasız ilişkiyi en son ne zaman yaşadın?

0|0
    0|0
  • O kadar test selamaya paran var da

Korunmaya mi paran yok;)

Bir przfvatif 15lira

Bir kutu diane 35 . 8lira

Bir norlevo 30lira

Insaf

0|0
    0|0
    • et ete değecek :D norlevo denedim fazla yan etki yaptı bana .D

• Düzeltme yapıym norlevo 17 lira, diane daha çok polikistik over tarzı hastalıklarda kullanılır ağırdır. Yasmin hafif. Herkes kullanıyor, 2 ay çok uzun bir süre, ayrıca idrar testleri pek güvenilir değil. 30-50tl arası kanda betahcg testi yaptırırsanız, 2 ay gibi bir sürede %100 kesin sonuç alırsınız.

• MENEPOZA GİRMİŞSİN GEÇMİŞ OLSUN

0|0
    0|0
  • kullandığın ilaçlar dokunmuştur. doktora git ama bişi çıkacağını sanmam.

0|0
    0|0
    • ilaç kullnmıyorum

• bilmyrm arkadaslarımı çok takıyrm.s

• onlara olduğunda fazla değer verme. senin ruh halinden anlamıyorlarsa destek olmuyorsa köstek oluyordurlar. kısaca senin sorunun psikolojik canımcım.

• adet düzensizleşmiş stres felan oldumu beslenmede değişiklikler

0|0
    0|1
    • ooo hemde nasıl çok sinirlendim bu aralar ve sivilcem bile çıkmazdı alnım sivlce doldu ayy sapık amacın farklı dyceksin ama aklıma geldi doktora gtsem o kadın doğum haplarından mı verr

• evet ne zaman olurum ki

• ortalama adet süresi 23 -24 gün ile 35 -36 gün arasındaolur fakat 3-5 gün gecike...ya ben ne yazıyorum:))millete de duyuruyoruz farkındamısın neyse mesaj la anlatayım

• mrh adet olmuyorsanı uzuntuden de olabılır canınız sıkkındır olabılır

0|0
    0|0
  • kendın yazmıssın stresss

0|0
    0|0
  • psıkolojık olabılır ısızın yuzunuzden bızde jınekolog olduk yahu

0|0
    0|0
  • Dr bir görün bence

0|0
    0|0
  • adet döngün bozulmuş sinir stres içerisindeysen olabilir.

0|0
    0|1
  • hamilesin

0|0
    1|0
  • Stres yüzünden olabilir ama bu hep oluyorsa bir doktora görünmek gerekir.

0|0
    0|0
  • Genç yaşta menopoza girmişin =)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Bir an evvel dr. görünmelisin , büyük ihtimalle düzenleyici olarak d.kontrol hapı verecektir.Muayene etmeyecek çekinmene gerek yok ...

0|0
    0|0
  • poliskistik over olmuş olabilir çatlamayan yumurtaların vardır geç çatlıyodur bu stresten yada karnın içi kısmındaki yağlanmadan oluyo ilk öneri kilo verin demek oluyo doktorların ve daha sonra yasmin yada diana 35 isimli doğum kontrol hapı verliyo

0|0
    0|0
    • hmm 47 kiloyum ynede verr mi

• hiç gününde olmadı 2 ay gecikti 4 ay gecikti bi keresinde 9 ay olmadı sonrada zaten doktora taşındık resmen

• hmm bn bakalım ne zaman olcam

• % sonuç vermiyor ama düzensizliğin varsa ondan da olabilir. Adetlik görüp 6ay görmeyenler var tabi bu hamilemiyim şüpesini çok veriyor insana tamamen düzensiz oluşundan kaynaklanıyor. Streste yapmış olabilirsin ...

0|0
    0|0
  • stres büyük olasılıkla yada mevsimlerdeki dengesizliklerden de olabilir ama doktora gitmen daha mantıklı olur senin için geçmiş olsun ;)

1|0
    0|1
  • bnce başka bir doktora görün bu kesinlikle normal bir durum değil ayrıca testleride tek bir markadan değil değişik markalardan dene

0|0
    0|0
  • Üşütmüşsündür ya bişey yok bekle 1 ay daha olmazsan doktora git kaç yaşındasın ?

0|0
    0|0
  • Biraz daha bekledikten sonra baktın ki gelmiyo o zaman bir kadın hastalıklarına görünmelisin ihmale gelmez bole seyler

0|0
    0|0
  • Düzensizlik olabilir, sıkıntı yoktur bence.

0|0
    0|0
  • adet düzensizliğin varsa olabilir evlimisniz?

0|0
    0|0
  • üzüldün canım..tek bilidğim o testlerin pek doğru bilgi vermediği

0|0
    0|0
  • Stresten düzensizlik olabilir.

0|0
    0|0
  • soruna çok güldüm hala daha gülüyorum strestendir yada kist vardır :D

0|0
    0|0
  • bazen olur bnde erken oluyorum sureklı sn yıne de bı doktora gorun

0|0
    0|1
  • Ara sıra olur böyle şeyler. Streslisindir moralin bozuktur vs. Ama yine de bir doktora görün.

0|0
    0|1
  • % sonuc vermıorlar bence kan testı yaptırmalısın bı doktora gıdıp ama kafana takma bence duzensızlıktendır eger yanlıs bısı olmadıysa ılıskıdekorunmadıysanz falan yanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...