Koç Kadını nasıl etkilenirsiniz? Koç kadınını nasıl etkilediniz?

Koç Kızları nasıl etkilenirsiniz?

Eşiniz/sevgiliniz/flörtünüz sizi nasıl etkiledi.

Nasıl ve niçin onunla brlikte olmaya karar verdiniz?

Koç kadınını nasıl etkilediniz?

Nasıl bir taktik izlediniz.

Nasıl kandırdınız. :)

Nasıl sabrettiniz.

Diğerlerinden çok farklılar. Kendimi boşluğa bağırı gibi hissediyorum. Değil cevap, yankı bile gelmiyor. Sahi sizin kalbinizin anahtarı neredeydi? Yoksa kalpsizmisiniz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bende bir koç burcuyum bazen kendimi bile anlıyamıyorum .Evet zor bir burcuz ama insan canlısıyız . canımısı sıkmamak şartıyla baskıya ortoriteye gelemiyoruz. Etkileme konusuna gelince ben tipini beğenmediğim ve mantığıma uymadığı biri ne yaparsa yapsın etkilenmiyorum. ama bu 2 özelikte varsa eğer kadın ruhundan anlıyorsa hediyeler beni etkileyebilir .bide koç burcu pofpoflanmaktan çok hoşlanır .diğer kadınlardan daha farklı olduğunu sen 1 cisin duygusunu ona katabilirsen etkilenebilir. Daha önce dediğim gibi seni beğenmiyorsa mantığınada uymuyorsan ne yaparsan yap etkilenmicektir.Bide asla baskıya otoriteye gelemiyorum .Ama fazla duygusalada gelemem bu ikisin ortasında olcak

Bİde bizler kalpsiz değiliz hatta çok merhametli biriyimdir. Bu arada her koç burcu aynı bilemem ben kendimden örnek verdim bide burçlarada çok takılma

0|0
    0|0
    • dejavu, bunu dün okumuşum gibi hissettim: "ben tipini beğenmediğim ve mantığıma uymadığı biri ne yaparsa yapsın etkilenmiyorum. ama bu 2 özelikte varsa eğer kadın ruhundan anlıyorsa hediyeler beni etkileyebilir "

aynı değiller tabi; doğum haritalarına göre farklı etkiler vardır. ama kim kimin aynısı ki. :)

pofpoflamayı biraz daha açarmısın. mesela insanların görünüşlerine iltifat etmeyi pek sevmem. zeka varken güzelliğe iltifat etmek hakaret gibi geliyor. sence bu huyumu değiştirmelimiym?

• :)))) REKLAAMLARDAN SONRA DEVAM EDECEK:)))))))

Kızlar Ne Diyor 5

• zordur biraz, karekterin oturmuş olması gerek tavrın konuşman vs.

0|0
    0|0
    • zorluğun farkındayım. konuyu bundan açtım. :)

peki yaklaşımım nasıl olmalı. çokmu ilgi göstermeliyim ya da azmı ilgi göstermeliyim. iltifat severmisiniz. ısrarlı mı davranmalıyım yoksa ilgisizmi?

• her şey kararında olmalı bunn için zor dedim :)

• Hala mı burçlar ?

0|0
    0|0
  • Ben tam tipik bir koçum ama yükselenim terazi . yani diğer koçalar abkınca biraz daha iletişimim güçlüdür ve daha hoş görülüyümdür.

koç kadınları genel itibariyle güçlü sağlam imaj çizen erkeklere nefesi kesilir. hatta boğulur . geberiverir oracıkta:)

asla sömürü yapan insanlardan hoşlanmaz sdace yardım amacıyla belki bir kapı açar.

koç burcundan ne kadar kaçarsan seni o kadar kovalar . sen işin cırkını çıkarır bu kovaalam işini abartırsan durur ve geriye doğru kaçmaya başlar.

genelde aslan burcu erkeklerinden aşırı manyak bir şekilde aşık olur.

Yay erkeklerine felaket ilgi duyar sonra aşık olur.

çok duygusal kadınlardır aslında.

güçlü gbdır ama değiiiiildir.dahasıoıı var . senin burcun ne ?

dipnot: ben çok sabırsızım , mantığımdan çok duygularımla hareket ederim . eğer bir koç kadını seni istemiyorsa gerçekten istemiyordur.imkanı yok.

0|0
    0|0
  • koç kadının kendine aşık etmem lazım yoksa en ufak sorunda sizi terk eder. aşık olması zaman alır gerçek aşkı bulması. bazen aşıksa bile söylemez çünkü tecrübeleri onu yaşamıştır. gururu önemlidir kırmamanız gerekir aldatmamamız gerekir. oda sizi aldatmak istemez ve böylece aşkında emin olmadıkça adım atmak istemez. çünkü böyle pişmanlıkları da olmuştur belki. ya da olmamıştır ama yinede tedbirli adımlar atmak ister. değecek biriyle o aşka yelken açar. ve sizi sevdiğinde ise sizi bir dağın öteki yanıynışsınız hissi verir. sonuna kadar kadınınız olur.

0|0
    0|0
  • ÇEvremdeki tüm koçlar baya zekiler :)

zekanla etkile ve gerçekçi olmak iyi olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Koç kadınını etkilemenin en iyi yolu diğer erkekler gibi içine düşme, cool takıl ince bakış ve tebessümler ile başla ve güven ver ;) Birazda eğlenceli bir tipsen maceracı ruhunu dışa vurabiliyorsan Hatun sende. İyidirler en ateşli aşkları onlarla yaşayabilirsin, çok keyifli vakit geçirirsin tatlıdırlar, eğlencelidirler sevdimi adam gibi severler yani kısacası pazardan alırsın 1 tane eve gelirsin 1000 tane misali değerlidirler. amaaa Çok uzun sürmez benim bildiğim 3 ay 5 ay bilemedin 3 yıl.

0|0
    0|0
  • kurban bayramında kurban ederekk

0|0
    0|0
Yükleniyor...