Ozur dilemesini bekliyorum ama mesaj atsam mı?

Simdi benim Kaan adında bir eski sevgilim var ama taa gecen sene cıktık bu yaz da tekrar konusmaya basladık ama normal olarak arkadasca yani. Cumartasi gunu bulustuk kendisi cok trip atan bir insan oldugu için sacma bir sey yuzunden bana tavır yapıyodu ben de guldum hep sen trıp yapıyosun dedım bana surekli olarak kes demeye basladı bende sinirlendim 1 saat hiç konusmadım o da guldu vaay rekor kırıyosun dedi ama takmadım sonra kalkıp gittim simdi bir ozur dilemesini istiyorum ama ne mesaj atıyor ne arıyor ben bir sey yapmalı mıyım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• k.bakma ama seninle sadece eğleniyor başka bişey yapmıyor :) seven adam sevdiğni terslemeye çekinir.

0|0
    0|0
    • ama soyle ki cocuk herkese karsı boyle ve cok inatcı acaba biri sana kızınca nezaketen ozur dilemen gerekir tarzı bir seyler desem mi içim içimi yiyo cunku

• onu dediğin an bitersin bırak bekle biraz yeni sevgili yap kendine takıl :D seviyosa zaten bir şekilde iletişime geçer seninle ne yapar ne eder

Erkekler Ne Diyor 3

• Sabah olsun günaydın mesajı at yeter, adım atarsa senindir, atmazsa beklemede kal.

0|0
    0|0
  • o cocuk adına senden ozur dılerım.lutfen cocugu affet

not:hıc bır cumlesını okumadım baslıg bakıp cevap verdım

0|0
    0|0
  • Yüz verme bu kadar. Hiç önemseme bak bakalım limanına anında gelecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence birşey yapmamalısın seni kendine bağlanmış olarak görüyor bu yüzden mesaj ı senden bekliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...