O Ses Türkiye yarışmacısı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bianca diye bir Romanya uyruklu yarışmacı çıktı.Murat Boz'un off layışını ve bakışını gördünüz mü? Kadın 22 yaşında ama resmen 30 larda görünüyor,mini ötesi bir elbise giymiş 8 aylık çocuğu ve Türk kocayı da alıp gelmiş.Şimdi soruyorum,sizin eş/sevgilileriniz böyle giyinip diğer erkeklerin hayal malzemesi olsa,yine de Ukraynalı olsun,Rus olsun der miydiniz? Yoksa biz o kadınlarla tatmin olalım ama karılarımız evde kapalı gezsin diyen hep banacılardan mısınız?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• turk kızı gıbı fedakar merhametlı evıne sadık bulamayz dogruya dogru.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• antalya kemer ve baska yerlerde de evlenenler var yanacı ıle sorun olmaz guvendıkten sonra acık ya da kapalı gıymesı yakıstıgı surece mınıde gıyebılır

0|0
    0|0
    • Pekiyi,sen sevgiline/eşine giymesi konusunda karışır mısın?

• yo oyle bırı degılım zaten yeterkı yakıssın her yerı gezdımde ileri göruslu ınsanım dozunda kıskanırım da

• Rus hatun isteyen kim ?

0|0
    1|0
  • MAdde sonuçta, ne olacak? KAfası bende olsun yeter, kalbinde ben olayım yeter.

0|0
    1|0
    • Diyelim ki sevdiğin kadın başkalarıyla yatıyor,ama kalbi sende :D Bunu mu demek istedin?

• O kadar değil sanırım da eşimin p*rno filmi önceden varsa umursamam mesela :) Gerçi şu an fuzuli konuşuyorum da, ben romantik duygusal biriyim biraz. Maddecilik taraftarı değilim.

• ee gördük ne olacak.Neredeyse orgazm olacaksın!

0|0
    1|0
  • valla o karıyı kaçırdım :D görsem belki bir posta atardım :D

0|0
    1|0
  • o değilde sesi 10 numaraydı kızın:D

0|0
    1|0
  • yok ben ikisi de değilim toprağım olsun benim olsun.. link var mı onun merak ettim :)

0|0
    0|0
  • yıkarım orayı link at

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Karısını kıskanmayan adam mı olur la!

0|0
    0|0
    • Adam 3. gün evlenelim demiş kadına.O vücudla kaçmaz zaten ama...Murat Boz'un gayrı ihtiyari mimiklerini görüp de susmuşsa o koca...Dünya Genişlik Ödülü bu yıl kendisine gider.

• izledim ama orayı kaçırmışım :D :D vay nımıssız mırat

0|0
    1|0
Yükleniyor...