Sizin Umrunuzdamı yoksa Değilmi ?

Umrunuzdamı?

Soru başlığı çok kısa hatasını verdiğinde soru başlığını uzatmak umrumda değil Hoşlandığınız biriyle konuşmak istediğinizde sizinle konuşmak istememesi.Sınıfta en zeki olduğunuzda inek en tembel olup birşey anlamadığınızda mal orta bir öğrenci olduğunuzda sıradan.akp chp

ve diğer partiler umrunuzdamı benim umrumda değil.Sevdiğim kızın beni terkettiğindeki üzüntüm yok Brad pitt karizmamın olmaması umrumda değil insanların benimle ilgili saçma sapan konuşmaları beni övmeleri çok zekisin demeleri umrumda değil .Arkadaşlıkların bir kaçı hariç 100 e yakın arkadaşım umrumda değil.Zengin olmamak umrumda değil ve kendimi tüy kadar hafif hissediyorum

Peki sizin umrunuzdamı ya da değilmi ?

Güncellemeler:
Edit Buna cevap vermeyenlerin konumu çok saçma bulmasından daha çok cevap vermekten korktuklarını çünkü söz konusu kendi benlikleri olduğunu düşünüyorum

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• umursadıkça harcanıyoruz be güzelim. bu ülkenin siyaseti, bu sitenin ergenleri, bu dünyanın kazmaları umurumda değil kısaca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendime ve hayatıma değer veriyorum.Boş yaşayıp boş ölmek istemiyorum.Bu yüzden umrumda.

0|0
    0|0
  • bugün den itibaren bir s*km umrumda değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sana kısa öz bir cevap vereyim ; HAYATI ÖNEMSEDİKÇE KAYBEDERSİN ASLINDA

0|0
    0|0
Yükleniyor...