Tayt Giyen Adam :) ?

buqun parkta tayt giyen bir erkek gördüm ilk defa bide öyle bir sıktırmışki amaç belli parktaki kızlara şeyini göstermek .. kızların yanına yanına gidiyordu durmadan göstermek için piknik yapan kızların yanına gitti onlara birşeyler sordu konuşmalarını duymadık ama arkadaşım wardı yanımda bir anda kadın bıçağı adamınkine dayadı ve bağırdı adamı linç ettiler :) ve sonrası polis geldi götürdü.. siz olsaydınız napardınız.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Ne insanlar var ya :dd bende kendimi en deli , çatlak bir insan olarak görürdüm ; benden beterleride varmış demekki ..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Rüyan mıydı bu :D

0|1
    0|0
  • Ulan tayt deyince yine aklıma geldi bisiklet sürünce tayt giyiyorum başıma gelmiyor kodumun geri kafalıları yüzünden günde 70-80 km yol yapıyorum ne giyeyim lan çok rahat tayt

0|0
    0|0
    • böle mallar yüzünden bazı insanlarda zarar görüyo kardeşim yapcak birşey yok

• konuştukları olayı bilmeden, yazdığın bu cümleler. sen farkında olmadan tayt giyen insanlara karşı bir anti-pati oluşturuyor. hoş bir tutum segilememişsin rkadaş böyle soru sorarak. mevzuyu tam öğrenmeden salt kendi varsayımlarınla yorumluyosun, çevremde tayt giyen insanlar var benim kimi de evli üstelik

0|0
    0|0
  • Tayt giyen erkeklere tek sözüm var. Fah yu

0|1
    0|0
  • kilotlu çorap giyenini duydum da, taytı hatırlamyorum.

0|0
    0|0
  • vay mk i..neye bak ya :DD tatymı giymiş ne pislik herifler varya ulan :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...