Bir erkeği elinizde tutmak için ne yaparsınız ?

Kızlar bir erkeği elinizde tutmak için ne yaparsınız ? Farzedin ki çok seviyorsunuz ve onun sıkılmaya başladığını düşünüyorsunuz ilişkiye heyecan katmak için ne yaparsınız ?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle onun yanında olumsuzluklardan problemlerden kötü şeylerden bahsetme, neşeli ve güleryüzlü ol. kendine ilişkine yenilik kat. örneğin git biraz saçını kestir, ya da hiç giymediğin bir kıyafetini giy. Maksat onu biraz etilemek, bir kaç değişiklikle dikkatini çekmek. Hiç kitap okumuyorsan ya da bunun hakkında konuşmadıysanız, bir kitap oku, ve onunla kitap hakkında konuş, ya da bir film. Maksat ortamınız değişsin, konuştuğunuz konu, havanız değişsin. Senden sıkıldığını ama seni bırakmadığını düşünüyorsan, yapman gereken şey üstündeki olumsuzlukları kaldır, onun hoşşuna gitmeyen , sıkıldığı noktaları keşfet ve bunlardan kurtul. Daha sonra biraz renk kat. farklı konulardan konuş, farklı yerlere gidin, yeni bişeyler yapın. Bu monotonluktan kurtarır. problemi çözmek için önce problemin nerden kaynaklandığını bilmelisin, bu noktadan sonra ancak ne yapman gerektiği hakkında fikir edinebilirsin. Sadece sıkıntıysa bu şekilde geçer. ama sevgisi ilgisi bittiyse zaten geçici görüyorsa ben çok bişey yapmam örneğin ,bırakırım gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sende daha soğuk davran çükü karsındaki artık sıkıldıysa hareketlerin ona sacma gelcek sen güldüreyim derken iiyice bozarsın sakın baskı yapayım deme ..beni sevmiyosun eskisi gibi benden ayrılmak istiyosun bana özen göstermiyon artık aramıyon vb bunları yaparsın ucar gider öyle bisey yoksa bile ucar gider elinden aramıyosa sende arama

0|0
    0|0
  • Araya 3. yü alabiliriz de bak nasıl gözleri parlıyo

0|0
    0|0
  • eline bali dök tut kolundan:):)

0|0
    0|0
  • Birkız bir erkeği elinde tutamıyorsa eğer lütfen Türkiyeyi terk etsin o kişi ...

0|1
    0|0
  • o değilde ben fena aşık oldum nan :D

0|0
    0|0
  • tasma ve kayış al

0|0
    0|0
  • aslında çok basit..ama uyugulamada hep mıcıyorsunuz pembikler.

0|0
    0|0
    • Bir örnek verir misin mesela ?

• mercimeği fırına ver diyor kısaca

• yok ben büyük başla düşünüyorum.

ama küçük başla düşünenleri elde tutmanın yolunu eleman söylemiş.

Kızlar Ne Diyor 5

• O heyecan katsın niye ben katim yav.

0|0
    0|0
  • sevıyosa çok sey yapmana gerek yok be güzelm emın ol...zaten sevdgn ıcın bı kelımen yeter bazen ona..ama yınde dınle onu dertlernı falan...sıcak ol samımı ol...

0|0
    0|0
  • Özellikle bir şey yapmam,durmak isterse durur gitmek isterse gider.

0|0
    0|0
  • Kendin olmalısın bir sure sonra ne yaparsan yap sorun olur.

0|0
    0|0
  • bi erkek bni sevmiosa gurursuzluk yapamıorm maalesf .direk ayrılma noktası

0|0
    0|0
Yükleniyor...